Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl korán és sokszor tesztelő...

Túl korán és sokszor tesztelő próbálkozóktól kérdeznék?

Figyelt kérdés
Mennyi volt a rekordod, nem várt mensi előtt hány nappal láttál akármit is a teszten? Akár csak leheletnyi vékonyan is? (Képet is mutass, ha tudsz :))

2020. júl. 25. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

5 nappal elotte. Mindkettobol

Lett baba.

2020. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3nappal előtte, képet nem tudok mutatni ,mert ahárhogy fényképeztem nem látszott a második csík csak élőben.
2020. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9.dpo délutáni, éreztem tüneteket is, baba lett. Itt szuszog mellettem 🙂
2020. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Milyen tüneteket éreztél?


Én 7. dpo-n vagyok, de olyan érzésem van, mint néhány órával azelőtt, hogy megjönne, picit görcsölök. A tesztem nyilván negatív, ez nem is lepett meg. De kicsit aggódom, hogy mi van.

2020. júl. 25. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy terhességem előtte ami sajnos megszakadt. akkor volt mellfájdalom, és olyan fáradtságérzet amit nem lehet megmagyarázni milyen. 8.dpon mentem az úton biciklivel és sírni tudtam volna a fájdalomtól úgy fájt a mellem a zötykölődéstől. Másnap reggel ahogy nyomtam a tojáshabot a zsákból annyira elkezdtem lihegni, mintha futottam volna, ki kellett nyitnom az ablakot is mert úgy éreztem meggyulladok, pedig november volt. Hazfelé memet vettem egy tesztet és látszódott extra halványan a csík. Persze direkt nem ittam előtte. Ha találok képet felteszem.
2020. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Nekem nemvárt előtt mindjárt megjön érzésem volt,de nem jött meg, pár nappal később teszteltem és pozitív lett. Következő terhességnél szintén mindjárt megjön érzésem volt,mivel nekem ilyenkor pár órán belül meg is szokott jönni így sejtettem,hogy megint sikerült, teszteltem és pozitív lett. (nemvárt előtt).
2020. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

- 10. dpo-n teszteltem pozitívat. Aznap délután kezdett el fájni a mellem.

- második terhességemnél 15. dpo-n teszteltem pozitívat.

Sajnos mindkettővel elvetéltem.

Facelle tesztet használtam, 10-es érzékenységűt, nekem az nagyon bevált.

2020. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!