Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tenyleg letezik beagyazodasi...

Tenyleg letezik beagyazodasi verzes? Ha igen, ez az volt vagy felfazas/fertozes?

Figyelt kérdés
Mindig ovszerrel vedekezunk es nem emlekszem olyan alkalomra, amikor barmi problemank lett volna vele. 6-an kell megjonnie, de mostanaban 30-33 naposak a ciklusaim, igy ez csak kb. 6-a. Egy hettel ezelott egyik nap nyolcszor mentem mosdoba, a nap kozepen ketszer nagyon nagyon fajdalmas volt, a vizelet nem szinezodott el, csak a papir volt rozsaszin foltos. Akkor bevettem monuralt es walurinalt szedtem par napig. Ez 24-en tortent, elotte 13-tol majdnem minden nap egyutt voltam a baratommal, azota semmi (tavkapcsolat). Mensi elott nagy pattanas jon az arcomra (most is), de feszul a mellem is es mar honapok ota "eltunt" a termekeny nyakom, ami jelezne a peteerest, illetve a menstruáció kezdetet
2020. aug. 1. 22:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes
2020. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmas vizelés nem éppen terhességre utal. Inkább felfázás vagy bármi más. Tünetek keresése meg 2 nap múlva lesz kevésbé butaság :) Türelem és sok sikert!
2020. aug. 2. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Létezik,

De ritka

/ nekem egyik terhesség alatt volt, másik előtt nem/


Ez nem az, a vér nem mindig színezi el a vizeletett, attól lehetnek benne vérből származó alkotóelemek


Ez húgyúti fertőzés lesz

2020. aug. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%

3. Vagyok


Perdze ez nem zárja ki, hogy a hónap sikeres.. csak a tünetek nem emiatt vannak


Drukkolok

2020. aug. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mivel gumival védekeznek, nem hiszem, h babát terveznek.


Menj orvoshoz és kérj vizelet tenyésztést, ez fertőzés.

2020. aug. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azon az egy napon fajt csak es csak akkor mentem sokszor pisilni. 4 napig szedtem walurinalt, az elso nap pedig monural port. Azota nem faj, eltelt 9 nap
2020. aug. 2. 08:33
 7/15 A kérdező kommentje:
Ma megint faj ott lent, de vizeleturiteskor nem volt se rozsaszin a papir es nem is ereztem azt, hogy "minden ki akar szakadni". Egyedul ami megcsapott, az egy nagyon erdekes szag volt, valoszinuleg a vizeletnek volt ilyen szaga
2020. aug. 2. 09:09
 8/15 anonim ***** válasza:

Hopp

Bocsi


Az első mondaton átsiklottam


🙈

2020. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz ez valami fertőzés amit kezelni kell. Nekem is volt olyan felfázás, hogy véres volt a wc papír és fájt a pisilés. Olyan is volt, hogy csak fájt a hasam és sokat pisiltem. Antibiotikumot adnak, és sok folyadék. Nem terhesség ez, de ezt kezelni kell, mert később baj lehet.
2020. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Delutanra a vizelet elszinezodott, egyszer azt hittem, hogy megjott, utana felnyultam es nem volt veres, ugyhogy csak a vizelet lehetett (es a papir se lett veres). Egyaltalan nem fajt az urites, pimafucort, canesten krem van itthon+ C vitamint szedek+ monural port lehet beveszem este. Olvastam mannoz porrol, hasznaltatok olyat?
2020. aug. 2. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!