Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívat teszteltem egy...

Pozitívat teszteltem egy hete, tüneteim is voltak, de elmúlt minden. Ez gondot jelenthet?

Figyelt kérdés
Főleg a hasfeszülésből gondoltam már a teszt előtt is, hogy ebből valami lehet. Annyira feszült, hogy magnéziumot is szedtem. Viszont pár napja teljesen elmúlt, semmit nem érzek.A mellem sem fáj csak minimálisan. Nem erősödnie kellene ezeknek?
2020. aug. 5. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Változó, kinek milyen tünetei vannak. Nekem "meg fog jönni" érzés társult mellfájdalommal, de elmúlt kb egy hét alatt. Utána tünetmentes volt az egész terhesség,"csak nőtt a hasam" és viezesedtem.


A tünetek elmúlása vagy felbukkanása, erősödése nem jelez terhesség véget minden esetben.


Lehet 2-3 hét múlva más tünet fog jelentkezni.


Majd az orvos megmondja, hogy mit lát. Addig örülj, legyél boldog.

2020. aug. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell ezeknek feltétlenül erősödnie.

Nekem volt vetélésem és ezek a tünetek nem csillapodtak, szóval nem függ össze. Viszont a tesztem határozottan halványodni kezdett, szóval ha nagyon aggódsz akkor esetleg érdemes csinálni egy ugyanolyan márkájú tesztet mint egy hete.

2020. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wonderwomen ***** válasza:
A tünetek jönnek mennek. Egyik nap van tünet, másik nap nincs, majd megint van. Normális ez így. Vannak jobb napok és kevésbé jók.
2020. aug. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit. És egyébként az sem, ha minden nap tesztelgetsz, és nézed hogy halványodik e a csík. A teszt amúgy sem hivatott koncentrációt mutatni, meg amúgy is rengeteg mindentől függ, hogy az akkori vizeletben mennyi a HCG.

Nekem is jelentősen enyhültek a tünetek a nyolcadik héten, a tesztem se volt hú de erős. Még sem volt semmi gond.

2020. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!