Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes így? 5mm-es...

Lehetek terhes így? 5mm-es endometrium a ciklus melyik szakaszában van kb?

Figyelt kérdés

2 hónapja a babánk betegsége miatt terhessèg megszakításom volt. 5.hèten voltunk először együtt és rá egy hétre, tehát 2 hete voltam orvosnál,aki azt mondta, hogy 5mm-es endometriumot és egy kisebb cisztát lát (33mm)

3 napja dèlutántól kezdődően hányingerem van.

Ezt biztosan nem képzelem be.

Két hete látni kellett volna már valamit az orvosnak,ha most koraterhes lennèk?

Egyszerűen nem értem mi van velem?!

Van itthon tesztem,nèzegetem is és bíznèk benne,H két csíkot látnèk,de az eszemmel képtelensègnek gondolom.

Amúgy a csalódás miatt nem merek tesztelni azt hiszem. :(

Nagyon vágyunk már a babára.


2020. aug. 5. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha most lennél koraterhes, azt hogy látta volna 2 héttel ezelőtt?
2020. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
5mm a ciklus elején szokott lenni. Amúgy a 3 napja a férjemnek is hányingere van, mégsem terhes :)
2020. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem mondta, hogy látott volna domináns tüszőt. Kizárólag a cisztát mondta. Szóval azt sem tudom,hogy volt-e ovulációm.
2020. aug. 5. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a ciklus 11.napján volta rákszűrésen, akkor 4 mm volt, nem mondta a doki, hogy kevés lenne és meg is fogant a babánk.
2020. aug. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!