Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5+4 hetesen ez a teszt kicsit...

5+4 hetesen ez a teszt kicsit fura nem? Megnéznétek?

Figyelt kérdés

[link]


Gabriel teszt.

4+3 hetesen csináltam egy xepilt reggel,az ennél jóval erősebb volt. Direkt vártam 1 hetet,hogy majd szép erős tesztet produkálok és eltehetem emlékbe,erre most alig látszik a 2.vonal.

Ez most bajt jelenthet?


2020. aug. 7. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben csinálnék egy ugyanolyan xepilt mint amit először csináltál. Annak alapján akkor tudsz viszonyítani.
2020. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az elsővel, csinálj gyorsan még egy x-epilt. De gyanús, hogy kémiai terhességed volt. Gabriel egy héttel nem várt után bitang szép szokott lenni, nekem is az volt.


Drukkolok, hogy ne legyen igazam... Szerezz be még két tesztet, vasárnapig tesztelj, ha halványul akkor bizony kémiai volt és nem maradt meg. Mivel már 5. héten vagy, hétfőn dokihoz el is mehetsz, főleg az erős pozi teszt után. Nézzen meg az a biztos. Sajnálom :(

2020. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan tesztet érdemes használni. De ilyenkor már nekem is erős volt a gabriel teszt.
2020. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hetesen iszonyat halvány volt a tesztem

Vasárnap leszek 18 hetes

2020. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Kedves utolsó, nem a halványság a lényeg, hanem, ha határozottan halványabb, mint az előző teszt, na az bajt jelent. Pl nekem sem volt egyforma erős csíkos tesztem mégis anyuka vagyok, de a halványuló tesztek nem jók.
2020. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miújság azota kérdező ?
2020. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!