Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnéznétek légyszi a tesztem?...

Megnéznétek légyszi a tesztem? Csak én látom úgy mintha egy halvány pozi lenne ott?

Figyelt kérdés

5napja késik! csináltam tegnap egy tesztet,ahogy megcsinaltam vártam pármásod percet láttam negatív,de elraktam a tesztet hogy megmutassam a férjemnek hogy negatív! ma ahogy elővettem a szívem úgy vert hogy azt hittem kiesik amikor megláttam hogy van ott valami!! vagy csak szellem csík?😕😕



[link]



2016. dec. 1. 19:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem.:( de eleg rossz a kep
2016. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

akkor te úgy látod negatív?

mutatok másikat

2016. dec. 1. 19:09
 3/20 anonim ***** válasza:
Én látom a második csíkot. De ugye időn túli, és 5 napos késésnél már egyből ki kéne jönni a 2.csíknak. Két nap múlva tesztelnék a helyedben.
2016. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ugy latom igen, de mutass èlesebbet. Amugy tesztelj ujra hatha csak kesoi ovud volt..
2016. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
a teszten a második csík ugy van hogy a két széle van bebarnulva középen nem látok semmit!! de holnap veszek másik tesztet!!
2016. dec. 1. 19:32
 6/20 anonim ***** válasza:
Pontosan azert negativ amit leirtal (caak a szele van bebarnulva, kozepen semmi).Csinalj egy masikat, ha meg mindig nem jott meg.
2016. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
holnap veszek másikat
2016. dec. 1. 20:01
 8/20 anonim ***** válasza:

Erdemes mindig kettot venni.

Bar en rendelni szoktam. Tehat, ha rendelek akkor legalabb 10et mert olcso es jo ha van itthon ha ramjon a hülyesèg!! :)

2016. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

[link]



nagyon elkeseredtem 😕 lehet csak száradásos csík?

2016. dec. 1. 20:31
 10/20 A kérdező kommentje:
2016. dec. 1. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!