Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azok válaszát várom akik már...

Azok válaszát várom akik már jártak hasonló helyzetben! Lehetnek-e már most tüneteim? Én arra gyanakszom hogy kisbabám lesz. “Anyai megérzés”?!:)

Figyelt kérdés
Legutóbbi mensi első napja júli 19.-edike, párommal júli 26.-án, 31.-én,és aug 1.-jén, illetve 4.-én voltunk együtt védekezés nélkül. Pontosan nemtudom mikor ovuláltam, valahol júli 31 és aug 3 között. Most (aug 8.) nagyon fájnak a melleim, érzékeny a mellbimbóm, feszül mindkét cici, fejem fáj, alhasi görcseim is vannak (inkább nyomó és szúrka szerú), illetve hatalmas étvàgyam van. Várható mensi első napja aug. 18. Korai még bármit is érezni és ez csak pms? Tesztelni mèg korai az biztos :( Válaszokat köszönöm

2020. aug. 8. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még 10 napod van a nemvártig, akkor még be sem ágyazódott. Ha sikerült is a megtermékenyítés, úton van a petevezetőben a méhed felé.
2020. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2020. aug. 8. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden esetre drukkolok!
2020. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Terhességre nem lehet megérzésed, pont azért amit az első írt. Még nincs terhesség.


Azért sok sikert :) Nekem pl soha nem jött be 7 év alatt az mikor megéreztem :D kétszer lettem terhes mindkétszer a lehetetlenek nyugalmával éltem meg a ciklust... először biztos voltam, hogy nem lehetek terhes hisz csak egyszer voltunk együtt.. másodszor meg alacsony 21. napi progim volt a hőm is furán lapos volt, elkönyveltem ebből baba nem lesz... no mégis :D

2020. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát,ha védekezés nélkül történt és minden alakommal beléd került előváladék és minden egyes alkalommal beléd is élvezett, akkor szerintem biztos, hogy babát fogsz várni.(ismerek egy párt akiknek csak 10 év próbálkozás után sikerült, de az ritka) + amit az 1es írt. A spermiumok 5 napig "úsznak" míg elérik az addigra méhbe kerülő petesejtet.
2020. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a spermiumok usznak 5napig, hanem a megtermekenyitett petesejt. És egyáltalán nem garantált a terhesség, vagyunk itt egy páran, akik ugyan így együtt vannak, mégis több hónap, mire baba lesz.
2020. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen olvastam\hallottam, hogy vannak akik hónapokig próbálkoznak sajnos:( De persze olvastam azt is akiknél elsőre megfogant a pici.:) Nem egy egyszerű dolog ez, az biztos de egyben a legszebb, úgyhogy kitartást mindenkinek akik babaprojektbe vágtak!:)
2020. aug. 9. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!