Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák! Mi volt az első...

Kismamák! Mi volt az első tünetetek a teherbe esésről és mikor jelentkezett?

Figyelt kérdés
Lehet már a peteérés utáni napokban is az első tünetek megjelenése? Kérlek válaszoljatok, olyan jó lenne tudni, kinek mi és mikor volt az első jele a terhességnek!

2013. aug. 1. 21:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
leghamarabb nekem a viszkető,égő mellbimbó volt...sajnos ez a baba nem maradt meg de nekem ez a tünet volt az amiből tudtam,hogy tuti terhes vagyok,pozitív is lett a teszt,viszont nem maradt meg :(
2013. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nekem nemvàrt előtt 5 nappal elkezdtek fàjni , majd elszíneződni a mellbimbóim. Majd 2 napig elég szokatlan fejfàjàsom volt. Menszi szerű görcsök is voltak. Sajnos ez az első terhességem nem maradt meg, 8 hetesen elvetéltem :-(

Hamarosan ismét próbàlkozhatunk :-)

2013. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
nekem is mensi előtt 4-5 nappal hányingerem volt fájt a mellem és duzzadt volt. de sajnos nekem sem maradt meg
2013. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
A lányommal semmi, csak a pozitív teszt, a második babánál érzékeny mellek, ami rám nem volt jellemző. Ez kb. a mensi idejében volt.
2013. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
1vagyok...úgy látom nem csak én jártam így :( dokim megnyugtatott,hogy 99%-ban ez történik a terhességel az első trimeszterben....
2013. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél: nemvárt napja előtt rosszullét, gyengeség, a szokottnál nagyobb fáradtságérzet és olyan "bármitől kiborulnék" hangulat. Gongoltam holnap jön a jó erős menzim. Helyette csak kicsit jött meg és csak fél napig tartott. Viszont görcsöltem, mintha meglenne. Na akkor már biztos voltam benne. Ez volt szombaton. Vártam hétfőig, még akkor is görcsöltem, csináltam tesztet délutáni vizeletből, eredmény: óriási második csík.

Második terhességem: Nagyon vártuk, minden hónapban éreztem valamit a menzi előtti napokban: alhasi görcs és szurka, ételundor stb., sőt volt hogy késett is néhány napot, de sokáig semmi. Aztán megint késett, 2-3 nap után teszteltem: negát. Nem éreztem semmit, gondoltam, biztos valamitől késik és ennyi... Aztán eltelt egy hét, menzi sehol, de tünetek sincsenek, szóval teszteltem újra és ott volt egy nagyon-nagyon halovány csík, annyira halvány, hogy azt még csak én láttam, férjem bárhogy forgatta a tesztet, nem látta. Két nap múlva ismétlés, ott volt a haloványka csík, de ez már egyértelmű volt! Tünetem nem volt itt sem, egészen a hatodik héttől, onnantól a szokásos, vukk kb. kétnaponta.


Peteérés után egyik esetben em volt tünetem és nem is nagyon hallottam, hogy valakinek egyértelműen lett volna. Talán a megérzés, ha valakinél működik... :)


Ha várod a babát, akkor sok sikert kívánok!!!

2013. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
5 terhességem volt, az első és a negyedik nem maradt meg. Na mindegy nem is ez a lényeg,de mindnél éreztem a hányingert a nemvárt előtt egy-két nappal. Még meg sem jött,de már rosszul voltam reggelente és az utolsó kettőnél hánytam is. Innen tudtam,hogy terhes vagyok!! Korábban nem voltak jelek..
2013. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

2. Vagyok

Igen sajnos elég gyakori a vetélés az első 12 hétben...még sem hittem hogy ez velem is megtörténhet. Én úgy tudom hogy 70% végződik így...

2013. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1,2,3 válaszolók, sajnálom, hogy nem marad meg a babátok! Sok sikert kívánok, hogy hamarosan újra össze jöjjön, és egészséges baba születhessen!

Mi még csak tervezzük a babát, de már most olyna izgatott vagyok.

A napokban voltam egy barátnőmnél, akinek az első baba után nagyon hamar jön a második, egy évben fog születni két tesó. Első januári, a másodikat decemberre várja. Ő mesélte, hogy a második terhesség kezdetén, már a mensi utáni második héten, tehát a fogantatás környékén érzékenyek lettek a mellei, ekkor már nem szoptatott, és mikor késett a mensi egyből tudta, hogy akkor itt baba lehet.

azt olvastam, hallottam, hogy sok tünet hasonló lehet a mensi előtti tünetekkel. Fáradtság, mell érzékenység, alhasi szurkálás, ingerültség. Én még reggelente émelygést is szoktam produkálni...

No várom a további tapasztalatokat, olyan tünetekről amelyek miatt sejthetted, hogy itt baba lesz!

2013. aug. 1. 21:56
 10/25 anonim ***** válasza:
engem is ezzel nyugtatott a doki hogy sok a vetélés es sok nö észre sem veszi. én se tettem volna észre ha nem furcsálom a hányingert és nem tesztelek. 3.voltam
2013. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!