Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek újra terhes korai...

Lehetek újra terhes korai vetélés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Február 24.én volt egy korai vetélésem 8 hetes terhes voltam minden ki ürült nem kellett műtéti beavatkozás.

Azt javasolták hogy várjunk egy ciklust és lehet újra próbálkozni.

Voltunk együtt már a párommal többször is de megszakítással védekeztünk ami tudom hogy nem nyújt 100%-ban védelmet.

Most lenne esedékes hogy meg jöjjön de nem akar egyenlőre szóval szerintetek lehetséges egy újabb terhesség is akár? Köszönöm a válaszokat.


2018. márc. 28. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nem valószínű,hogy terhesség miatt késik.

De még simán meg is jöhet,pár nap csúszással.

2018. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem február elején volt egy vetélésem 6 hetesen. Azt mondta az orvos,hogy most ki tudja mikor fog megjönni a következő menstruációt, mert ez bele zavar ilyenkor. Nekem 28 napra jött meg utána, pedig az életemben nem volt 28 napos ciklusom...
2018. márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én most tartok a 32. Napnál.

De persze várok még egy hetet ha addig se jön meg csinálok egy tesztet jövő hétvégén.

2018. márc. 28. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jott mar meg veteles utan! Es minden oke a terhesseggel.

Nekem is kb 34. Napon mondta doki nyomjunk egy tesztet

2018. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze lehetsz, elovaladekban us lehet sperma.

Nekem mondjuk mindig a 3 ciklusra alltak vissza szépen a dolgok.

Mielobbi problémamentes terhesseget!

2018. márc. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. márc. 29. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!