Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet korai vetélés?

Ez lehet korai vetélés?

Figyelt kérdés
Január óta próbálkozunk a babával, a ciklusom az utóbbi időben 24 napos (pm gyógyszertől 28-ról 24-re változott), és most először fordult elő, hogy a vérzés késett, ráadásul nyolc napot. Tesztet nem csináltam, még várni akartam, viszont ma megjött a nem várt, de valami iszonyú görcsökkel, derékfájással. Persze szoktam görcsölni, de csak enyhén, nem így. A délelőtti görcsök alatt volt egy nagyobb lökés, sok vérrel, illetve volt benne valami furcsa is, egy óriási, szétszakadozott, de mégis egybefüggő, szövetfoszlány. Nem vérrög, inkább lágy szövet, véres-rózsaszínes. Ez lehetett nagyon korai vetélés? Vagy csak beképzelem magamnak, mert nem tudok elvonatkoztatni a babától? A vérzés amúgy nem túl erős, gyengébb a szokásosnál, amit viszont nem tudok hova tenni.
2018. ápr. 27. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2018. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes voltál, még kimutatja a teszt. Ha meg akarod tudni, csak az fog bármi biztosat mondani.
2018. ápr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálam is történ ilyen amikor babát terveztünk. ugyan ezekkel a tünetekkel.én is ugy gondolom hogy ez korai vetélés lehetett,mert soha nem volt még olyan mensim mint akkor az egy alkalomkor
2018. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, hát, tesztelni szerintem már nem fogok, csak elszomorítana, ha esetleg... Utolsó, az a tünet is hasonló volt, hogy a vérzés utána már csak nagyon gyenge volt?
2018. ápr. 27. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:
azt hiszem hogy igen:így volt.de ez nekem már nagyon régen volt..
2018. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Voltam hasonló cipőbe.Mivel nagyon rosszul voltam erősen görcsöltem és mi is babaprojektben voltunk éppen elmentem annó ügyeletre.Nekem akkor az orvos nézett vérképet stb és mondta ,hogy terhes nem vagyok valószínűleg nagyobb darab nyálkahártyát láthattam.

Jó egészséget és minél gyorsabb babásodást:)

2018. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előző ciklusomban volt ez... 3 pozitiv teszt majd jött a barna folyás! Irány az ügyelet (ünnepnap volt) negatív teszt, uh semmi...

Megjött a vérzés késve, brutális görcsökkel és eszméletlen darabos vérrel és volt benne egy akkora mint pl egy máj darab! A hányinger kerülgetett, életemben nem jött ki belőlem ilyen, rettentő ilyesztő volt számomra. Legalább tudom hogy az ovu teszt jól mutatta az ovuláció és a megtermékenyülés sikerült :)

Remélem most kedden pozitív lesz a tesztem és velünk marad a csoda :)

2018. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De miért nem tesztelsz? Neked és a dokidnak is egy támpont, hogy ez vetélés volt,vagy sem.
2018. ápr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!