Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok az implantációs...

Hallottatok az implantációs dip-ről? Esetleg tapasztalt valaki beágyazódáskor 1 napos hőleesést?

Figyelt kérdés

Kevés olvasnivalót találok a témában, a fórumokon pedig megoszlanak a vélemények. Esetleg ha valaki tud hitelesnek tűnő cikket, könyvet, vagy bármi egyéb forrást ehhez kapcsolódóan, megosztanà velem kérem?

Válaszaitokat kíváncsian várom, csak kérlek ne legyen belőle háború. Valaki így gondolja, valaki úgy, van aki tapasztalta, van aki nem, egyszerűen kíváncsivá tett a téma, így gondoltam felteszem ezt a kérdést.



#terhesség #teherbeesés #hőgörbe #Implantációs dip #Beágyazódási hőleesés
2020. aug. 12. 11:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van pár görbém és azok alapján nem terhesen is van mondjuk 5-ből 3 szor leesés. Mikor terhes lettem a leesés még csak nem is volt egyértelmű egyetlen tizedet esett le. Rá két napra pedig pozit teszteltem. Mondjuk nem is igazán volt szép a görbém, a megszokottnál laposabb lett. Baba nélkül sokkal nagyobb eltérés volt a két ciklusszakasz között. Szóval én pl erre nem adnék :) Már ha erre gondoltál, hogy beágyazódás körül van leesés a hormonok miatt. Ez olyan mint a "beágyazódási vérzés" aminek nem a beágyazódáshoz van köze és terhesség nélkül is sokaknak van. Én évekig görbéztem, volt mikor uh követés is volt és a szép görbe ellenére nem volt peteérésem sem... tehát a testhő sem megbízható. Ez az én tapasztalatom.

2020. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon szépen köszönöm a válaszod.

Igen, pontosan erre gondoltam. :)

Az az igazság, hogy a mai napig nagyon reménykedtem.

Aztán ma leesett a hőm, akkor először elkettyentem, aztán rátaláltam erre az implantációs dip-re, akkor az megint reményt adott, de egyébként lassan rá kell jönnöm, hogy nem lesz baba ebben a hónapban.

Persze semmi sem lehetetlen, de sok idő is telt el szerintem az együttlét és az ovuláció között, meg annyira szeretném, hogy így tuti nem sikerül.

Na de majd legközelebb :)

És mégegyszer köszönöm, nagyon jól és egyértelműen összefoglaltad a válaszod :)

2020. aug. 12. 13:00
 3/19 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, hányadik napon volt a hőleesés? És hány tizedet esett?
2020. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

9. vagy 10. dpo-n járok, 3 tizedet esett le a hőm.

Eddig 36,7°C volt, ma pedig 36,4°C.

Nekem egyébként a nem várt napján szokott leesni. Onnan mindig tudom is, hogy aznap tuti megjön.

2020. aug. 12. 14:42
 5/19 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem mert én egyszer már voltam terhes és akkor nekem pont ez volt hogy 10dpo-n 3 tizedet esett. De nem ment be cover line alá. Tehát már elkönyveltem hogy 11dpon tuti még lejjebb megy és majd megjön. Aztán 14 dpon semmi még és 15dpon halvány pozitív lett a teszt. Szóval bármi lehet. De azért nem akarlak nagyon biztatni, ne éld bele magad mert szerintem ez a ritkább. De szorítok. Írj majd mi lett. Amúgy én is pont 10dpon vagyok és ma nekem is esett 36.9ről 36.7re. De én sem merek reménykedni mert múlt hónapban egy trifázisos görbe vert át 😀
2020. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Jajj de jó, hogy ezt írtad.

Jó-jó, nem élem bele magam, csak picit reménykedem. :)

Örülök, hogy ugyanazon a napon vagyunk, bármilyen tapasztalatot szívesen hallgatok.

Én kétszer voltam terhes, de akkor nem figyeltem ennyire magam közben.

Mostanra bediliztem azt hiszem.

Remélem most egyikünket sem ver át a hőnk 🤗☺️

Drukkolok :)

2020. aug. 12. 20:16
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok. Írj majd hogy mi lett 😊😀
2020. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem anno a 8.-ik dpo-n 36.9-ről 36.5-re esett le, majd másnap már újra visszament 36.8-ra és maradt iss hőm magazan.

A 12.-ik dpo-n pozitívat teszteltem☺

Megy a drukk!

2020. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Én ma reggel haloványka pozitívat teszteltem. De ezt még nem veszem biztosra. Holnap 12. dpo, remélem csatlakozhatok hozzád :)

2020. aug. 14. 11:43
 10/19 anonim ***** válasza:
Jaaaaj dejooo. Akkor csak nagyon halkan gratulálok. Én vagyok az aki szintén 12dpon vagyok ma. Ma reggel még nem mertem tesztelni. De nekem is azóta vissza ment picit a hőm de nem olyan magas. Neked ma reggel mennyi volt kérdező?
2020. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!