Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesbe eshettem?FONTOS!!!

Terhesbe eshettem?FONTOS!!!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy pénteken volt peteérésem naptár szerint viszont csütörtökön volt átlátszó fehér nyákom. Párommal szombat este tudtunk eggyütt lenni és vasárnap. Szerintetek így teherbe eshettem? 6dpon volt egy nagyon iszonyatos derék fájásom kb 1percig tartott, onnantól kezdve egészen a 11.dpo ig voltam a hasamban a méhem körül a petefészkemnél szurkálódások nagy picikék azóta nincs tünetem a mellem egy kicsit érzékeny de csak ha meg fogom. A hőm 37.1volt. A ciklusom mostanában rendszertelen,szokott késni 1–2napot. Most szombatra nem várom ( agusztus 15.)

2020. aug. 12. 12:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz benne biztos hogy mikor volt peteérésed. Naptár ugyan 😅 nekem mindig ciklus közepét mutatta ugyanugy
2020. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem pl 4-5 napig is van nyák, az ovulációm az utolsó nyákos napon van, lh teszt alapján. Mivel semmi konkrétabb nincs az ovudról, simán jó lehetett a szombat-vasárnap is.
2020. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó az tök jó lenne ;)
2020. aug. 12. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!