Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek emellett összejöhe...

Szerintetek emellett összejöhet még vagy ez a hónap már nem?

Figyelt kérdés

Volt 1 hónapja kémiai terhességem,most viszont méhgyulladásom van,amit nem tudtam mert eddig semmi problémám nem volt.

Párommal kistesót szeretnénk,ovu elött 3 nappal is együtt voltunk és 1 nappal elötte is.

18án van a nemvárt,megvárom,ha nem jön meg tesztelek.



2020. aug. 12. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha össze is jön, elvileg mindenfele nagyobb gyulladás növeli a vetélés kockázatát. Minél hamarabb kezeltesd ki. Bár gondolom folyamatban.
2020. aug. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,igen már kezeltetem magam 2 hét múlva megyek vissza az orvoshoz.
2020. aug. 12. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Ha kistesót akarsz, beszélj a szüleiddel.


A többit meg majd elmondja az orvos. Nem vagyunk távgyógyászok.

2020. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolso,ha tetszik a kerdesem el lehet menni felette,nem kotelezo ra valaszolni ha nem tudsz erdemes valaszt adni.

Arra vagyok kivancsi hogy volt e valakinek hasonlo.

2020. aug. 12. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet bántani az utolsó válaszolót, de nekem is pontosan ez jutott eszembe, olvasván a kérdésed :D Az a szép a magyar nyelvben, hogy választékosan lehet használni. Ne kistesót akarj a pároddal, na. :D
2020. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen,nem is azert "bantom" a valaszolot,a tavgyogyaszsag miatt szolaltam fel.

Tudom hogy senki se az,de valakivel csak tortenhet valami ilyesmi.


Es igen igazat adok,kistesot nem szeretnenk,gyermekunknek kistesot vagy szeretnenk meg egy babat.

2020. aug. 13. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!