Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom hol 39 napra jön...

A ciklusom hol 39 napra jön meg, most meg 43 napra jött meg. Clostit kaptam. Ez beállítja a ciklusomat? Vagy mikor legyünk együtt? Még most kell elkezdenem szedni.

Figyelt kérdés
Még soha nem szedtem. De mikorra várható vele a pé? Mikor legyünk együtt? Beállítja a ciklusomat? 2szer1-et kell majd szednem.
2008. nov. 26. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is rendszertelen volta ciklusom,hol 19,hol 32napra mensiztem. aztán megkaptam a Clostit,és a 3 hónap alatt (én napi 1-et kellett,hogy szedjek,2.naptól-5.napig)de beállította szépen 25 napra. és még szép érett tüszőim is lettek tőle. szóval nálam használt,azóta pontos,és a peteérés is napra pontosan 11-12.napon van. sok sikert! szió
2008. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ui.:még az első válaszoló volnék. Nekem a Closti alatt volt hüvelyuh.ellenőrzés és 19.napon progeszteronszint nézés. Nálad nem tervez a doki ilyet? mert igazán ezekből vonható le,hogy használt e a gyógyszer,hogy van e peteérésed és tüszőrepedésed!
2008. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De igen, lesz uh is és vérvételek is.


Köszönöm a válaszodat!

Remélem hogy ezzel összejön majd a baba.

De mikor legyünk együtt? Mely napokon?

Nekem a 3.naptól kell szednem 5 napig. Akkor mikor várható pé?

2008. nov. 26. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy kért vissza uh.ellenőrzésre a doki? engem a 9. és a 12.napon kért vissza. 9.napon két tüsző,14 és 18 mm-es volt,és 5,6mm méhnyálkahártya. 12 napra 3 tüsző lett,ami megrepedt spontán,ezt igazolta a 19.napon történ progeszteronszint mérés,ami nagyon jó lett,15ng/ml felett már jó,nekem a Clostitól 36ng/ml lett. Nekem egyértelműen a PÉ-kor tojásfehérjeszerű nyák jelentkezett,bőségesen, aztán hasszúrka. És amikor ezeket éreztem , akkor volt a hüvelyuh. (12.nap) és igazolódott is amit gondoltam,PÉ-m van. Nagyon drukkolok neked,esetleg ovuteszt,vagy ovumikroszkóp használatával még próbálkozhatsz segítségül. Én mindkettőt használtam , az ovumikroszkóp PÉ idején mondjuk teljesen bepáfrányosodott:) igaz,sajna még nem lett baba,pedig mindketten kivizsgálva és minden rendben. most új hónap , új remények:) Sok sikert és drukk Neked,sok barátnőmnek segített már,és most boldog anyukák:) szió
2008. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megint ui.: nekem azt javasolta a doki,hogy kétnaponta együttlét:) és így nagyobb az esély..ha a tojásfehérjeszerű nyák megjelenik,itt az idő:) mondjuk mi most naponta próbálkoztunk,meglátjuk,reménykedem:)
2008. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy. Én is a 12.napon megyek uh-ra és a 19-21-23.napokon meg vérvételre progeszteront nézni. Én is szorítok Neked hogy baba legyen Nektek! Ha van kedved majd írd meg ide ha sikerült! :)

Én bízom benne hogy talán karácsonyra a Jézuska hozza a babát! :)

Mi is a férjemmel megbeszéltük hogy a 10.naptól legalább a 20.napig kétnaponta leszünk együtt, vagy legalább megpróbáljuk így időzíteni. Persze azt sem akarjuk hogy csak azért legyünk együtt és amolyan kötelező jellege legyen. De azért igyekszünk! :)

2008. nov. 26. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Köszönöm,te is aranyos vagy:) én is nagyon drukkolok:) Mi három hónapig kétnaponta igyekeztünk:) most úgy voltunk vele,hogy nem erre figyeltünk,hanem ha naponta naponta,hisz szeretjük egymást:) persze nagyon reménykedünk:) mindenképp megírom hogy alakultunk:) te is írj majd! szió Eszter
2008. nov. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!