Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hónapja szedem a tabit...

4 hónapja szedem a tabit (Mercilon) és semmi probléma nem volt vele eddig. Terhesség vagy fogamzásgátló lehet?

Figyelt kérdés
Most vagyok a szünetben és meg kellene jönnie de mindig 4-5-6 napon jön meg nem az baj. Hanem hogy alhasi fájdalmaim vannak nem görcsök hanem, izomláz szerű (befeszítem hasam akkor csak odalent) úgy tudom az akkor van ha Méh elkezd nőni. Remélem nem vagyok terhes mert most nem jól időzítene az apróság. (nem volt hányás, más tabletta de volt hasmenésem de a tabletta bevétele után 7-8 órával.) Nyugtassatok meg! köszi a válaszokat.
2008. nov. 26. 19:46
 1/10 anonim válasza:
Szia!Én is Mercilont szedek,na de ez mind1. Nem lehet,h felfáztál és amiatt van?Vagy esetleg idegeskedéstől. Írd meg légyszi,h mi történt.
2008. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha eddig minden rendben volt, és pontosan beszedted a fogamzásgátlót, akkor semmi baj nem lehet.

Lehetséges, hogy felfáztál.

Petranova

2008. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Felfázni nem hiszem mert voltam már felfázva és olyankor csíp ha éppen vizelek. :S:S Amúgy hétfő óta járok tornázni, és 50 felülést csinálok olyan "római" paddal ami minden hasizmot megmozgat a lentieket is. Lehet attól van :S. De megvárom hogy, megjöjjön. Remélem megjön :)
2008. nov. 26. 20:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Húú, az szép:)

Akkor tuti attól van. Ha végeztél a felülésekkel akkor nyújtsd meg a hasizmodat, és akkor nem lesz erős izomlázad, és formálódik az izomzat. Feküdj le hassal földre, és emeld hára a fejed és mellkasodat.

Petranova

2008. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát köszi :):D:D csak az a baj hogy, CSAK ott lent fáj :S:S

de azért köszi

2008. nov. 26. 20:47
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
A Mercilon egy szar...én is azt szedtem anno...lett is gond belőle...Ciszta...
2008. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi ezzel nem igazán segítettél. nálam bevált csak, remélem megjönn
2008. nov. 27. 19:04
 8/10 anonim ***** válasza:
nagyon bevált,ha nem jön meg és esetéeg terhes vagy vagy ne adj isten neked is cisztád van és azért...
2008. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát ma megjött :) tök jó és hasfájás is elmúlt:)
2008. nov. 28. 17:56
 10/10 anonim ***** válasza:
igen
2020. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!