Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elmarad a mindjárt megjön...

Ha elmarad a mindjárt megjön érzés, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Ovum napja biztos. Ma vagyok a 12.dpon.

Minden ciklusban görcsöl a hasam ovu után, és úgy érzem , hogy mindjárt megjön. Ebben a hónapban ez teljesen elmaradt. A megszokott vizes folyásom sincs. Teljesen száraz vagyok. Holnapután kellene nem megjönnie. Semmi szurka vagy görcs nem volt. Csak a mellem fáj.

Pozi Lh teszt napján és másnap is együtt voltunk. Tegnapi predictor tesztem negatív. ( tudom, hogy korán teszteltem)

Volt valakinek úgy, h a szokásos mensi görcsök elmaradtak, és mégis terhes volt?


2020. aug. 18. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos ez nem jelent semmit, várnod kell. Holnapmreggel én tesztelnék egyet.
2020. aug. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek van menzesz jellegű fájdalma van, akinek nincs. Nincs két egyforma terhesség, nem is látunk beléd, szóval kiderül pár nap múlva.
2020. aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Semmit sem jelent sajnos. Nekem pl minden ugyanolyan volt, leszámítva, hogy nem jött meg 😊
2020. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Igen én voltam úgy, de semmit nem jelent. Első terhesség, 6 napja késett a havim, fel se tűnt, mert nekem mindig napokkal előtte görcseim voltak és a mensi napján majd meghaltam. Akkor meg semmi tünetem nem volt, ezért is felejtettem el. Sajnos missed-ab lett a vége.


De pl a második terhességnél már minden bajom volt, én végig azt hittem, hogy nem sikerült, aztán a 11.dpo-n már olyan vacakul voltam, hogy teszteltem és lám halvány pozi lett.


Szóval még egy embernél több terhesség sem ugyan olyan. Akár lehet, hogy most sikerült nektek, de az is lehet, hogy csak egy nyugisabb ciklus. Pár nap és kiderül :) Ami viszont fix, hogy terhesség elején mindig van mindjárt megjön érzés kb a 12. hétig. ha nem is minden nap, de ez nagyon jellemző.

2020. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. aug. 18. 12:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel is negativ lett a tesztem 😏😏
2020. aug. 19. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom☹
2020. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!