Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 48 napos ciklus esetén hány...

48 napos ciklus esetén hány százalék, hogy nincs peteérés?

Figyelt kérdés
Úgy értem, van erre valami statisztika, mert nekem ilyen hosszú és orvos még nem nézte.
2010. aug. 4. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne százalékot keress, nézesd meg orvossal, vagy otthon magadnak. Nekem az alap 40 körül volt, de volt 60 ill. 50 napos ciklusom is. Most a 2.babát várom, igaz a 14. napnál később, de volt peteérésem. (Mondjuk én rásegítettem gyógyteával is.)
2010. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 42 naposak voltak a ciklusaim es semmi szamolgatas, homerozes es ovuteszt nelkul sikerult konnyen teherbe esnem.
2010. aug. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szülés óta 47-50 napos volt a ciklusom (már jó pár hónapja nem is szoptattam). Hőmérőztem, és a 26. napon volt peteérésem, ill tüszőrepedésem, most 10 hetes terhes vagyok a kistesóval.

Lehet peteérés ilyen hosszú ciklusnál is, de nem ez az általános.

2010. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!