Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hany probalkozas utan...

MolnarG29 kérdése:

Kinek hany probalkozas utan jött össze a baboca?Probalkozunk a 3.al de semmi nem történik!

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Majdnem 3 év sajnos. Nem így terveztük mi sem. Semmi problémát nem találtak. Egyszerűem sok idő kellett. Amikor már elengedtük a témát pont akkor lettem terhes.
2020. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a harmadikkal probálkozunk, egyelőre első hónapban járunk. Az első baba azonnal sikerült, a másodikra 7-8 hónapot kellett várni. Kíváncsi leszek, a harmadik hogy sikerül. Remélem, hogy nem kell évekig várni... izgulok, mintha még nem csináltam volna ilyet. Azt hittem, mire ide jutok a harmadikig, tök higgadt, nyugodt leszek, de nem. Ha lehet, még jobban izgulok, mint az elsőnél.
2020. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Vegyél Lh tesztet kimutatja mikor van peteérésed.Én így mindkétszer azonnal terhes lettem 36 és 38 évesen
2020. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2.-es vagyok: priviben kérdeztél, de inkább itt válaszolok, mert másoknak is hasznos lehet. Én nem teszteltem és nem is hőmérőztem, de azt tartottuk, hogy mensi végétől kb. a 20. napig 2 naponta voltunk együtt, és nekünk annyi volt a technika része, hogy kivételesen nem akárhogy csináltuk, hanem fürdés, fogmosás, mindent megcsináltam, és utána szeretkeztünk, utána pedig azonnal hasra fordultam és aludtam reggelig. Hátrahajló méhem van és bár sokan mondják, hogy ez csak legenda, én úgy tapasztaltam, hogy azért nem hátrány ennyit bevetni a sikerért :)
2020. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Első baba egyetlen "úgyis évekig kell próbálkozni" alkalom gyümölcse. A második és a harmadik 2.hónapban sikerültek, a negyedikkel ez a 3.hónap, bízom a sikerben.
2020. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem kellett próbálkozni, egyből jött mindkettő
2020. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Első baba, a 3. hónapban.


De ez semmit nem jelent, azért, mert az első egyből sikerül, sajnos lehet, hogy a második váratni fog magára.

2020. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor egyik év februárjában letettem a fogamzásgátlót 10 év után akkor év végéig adtunk időt magunknak...vagyis úgy terveztünk...ehelyett májusban már pozitív teszt volt a kezemben, nem sokkal később kiderült, hogy ketten vannak. Most ismét babát várok és a tervezéstől számítva a 3-ik hónapban már megfogant a baba pedig már 30 felett vagyok (voltam az ikrekkel is).
2020. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első baba a 4. hónapban jött össze. A második a 8. hónapban. Mindkét esetben akkor, mikor elkezdtem az lh tesztelést és sikerült az időzítés. 😊
2020. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2 ev az elso. 1 eve a masodik, ő sem adja konnyen magat :(
2020. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!