Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Antónia és függőleges császárm...

Antónia és függőleges császármetszés után érdemes vagy lehetséges újabb terhességet problémamentesen végigvinni?

Figyelt kérdés

Nagyon durva altatásos sürgősségi császárom volt, hosszában vágtak fel. Elvileg atóniám is volt.


Ebben az esetben lehet még normális terhességem? Vagy borítékoljak egy csomó komplikációt és koraszülést?


Még nem aktuális a téma, de egyszer majd az lesz, és én félek :(


Valaki hasonló cipőben?


2020. aug. 22. 22:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Mit érint az atónia? A függőleges csaszar miatt önmagában lehet meg gyereked, de ez az atonai nálad mit okoz pontosan?
2020. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Igazából semmit, elvileg, mivel aludtam nem is igazán vagyok vele képben, hogy végülis hogy oldották meg. Gondolom injekciót kaptam a méhembe.

Nem is értem, nem volt sok a magzatvíz és nem ikerterhesség volt.

Alapból egy életveszélyes állapot és nem tudom, hogy ez a későbbiekben veszélyes lesz-e egy újabb terhességnél.

6 hónapig közti vérzésem volt és extrém hosszú menstruációk.

2020. aug. 22. 22:43
 3/27 A kérdező kommentje:

Főleg a heg miatt félek. Ha ezen tapad a lepény az szívás :(


Rengeteget voltam kórházba és a legtöbb esetben emberi butaság miatt. Még egyszer nem akarom átélni. Álmodozok egy problémamentes terhességről :(

2020. aug. 22. 22:45
 4/27 anonim ***** válasza:
Anyukám tesómat ugyanígy szúlte, rá 3 évre engem meg sima hüvelyibel, nem volt semmi gond.
2020. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Beleengedték hüvelyi szülésbe? Nekem azt mondták ne álmodjak többé róla.


Pedig nagyon akartam.

2020. aug. 22. 22:49
 6/27 anonim ***** válasza:

A méheden is függőleges a vágás? Nem csak a hasadon?

Ha az előbbi, akkor a hüvelyi szülést elfelejtheted.

Egyébként nem törvényszerű, hogy megismétlődik. Miért volt a császár?

2020. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Olyan kórházat kell keresni, ahol a lehetőséget megadják. De persze a teljes kórtörténeted alapján csak egy orvos fogja tudni megmondani, van e esély. De olyat kérdezz, aki alapvetően támogatja. Nézd. Légy pozitív. Az esetek nagy százalékában hátul tapad a lepény. Ezt sajnos nem fogod tudni befolyásolni, de bízzunk a legjobbakban.

A vérzés nekem sem állt el szules után, de nem mondtak, hogy ez később okozna problémát, vagy hogy biztosan előfordulna újra.

2020. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

A méhemem is függőleges.


Azért volt, mert ügyeletben szültem és nem volt jó a ctg egész éjszaka. A dokinak reggel jutott eszébe, hogy ez mostmar talán nagy baj :(


Valójában szerintem ha egész éjjel nem jött, akkor reggel is csinálhatta volna a normál metszést. Vagy jöhetett volna hamarabb és rendes műtét, de ez,igazi hentesmunka volt.

2020. aug. 22. 22:56
 9/27 anonim ***** válasza:
Persze ertem, hogy függőleges. De csak elöl. Hátul ép. Sajnos ez tényleg hentes munka volt így a leírtak alapján 😞 nem tudom, miért kellett ezt megvárni. Azonban ezzel semmit sem tudsz már kezdeni. Keress egy jó orvost és beszélj át vele mindent.
2020. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

És szerintetek egy jó orvos erre tud valós választ adni?


Lelkileg tönkretett teljesen, át sem tudtam élni az egész anyaságot kezdetben, mert mindig attól féltem, hogy valami baj lesz.


Rohadtul bennem van, hogy ha téved, akkor talán újra át kell élnem. Heteket kórházban, aztán ilyen szülésélmény és ugye mostmar itt a kisbaba, őt sem bírnám hetekre itt hagyni :(

2020. aug. 22. 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!