Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett valaki teherbe fél...

Esett valaki teherbe fél évvel császár után?

Figyelt kérdés
Volt komplikáció? A kisfiam hét hós es most produkaltam egy pozitiv tesztet. Sokat nem akartunk varni a masodikkal mert 38vagyok viszont az egy evet azert ki akartuk varni de becsuszott ugy tunik.

2019. máj. 7. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bàr kicsit több, 9 hònapos volt a lànyom, mikor pozitìvat teszteltem. Nekem akkor màr 2 csàszàrom volt, bàr én mèg csak 28 voltam. Kètsègbeesve mentem a dokimhoz, hogy most megtarthatom-e a babàt, nem lesz-e gond, de kiröhögött. Azt mondta ennyi idő alatt màr begyògyult a mèh, regeneràlòdott a szervezet, az is ezt bizonyìtja, hogy kèszen àllt egy ùjabb terhessègre ès megfogant a baba. Semmi gondom nem volt a terhessèggel, nem is làtszòdott a mèhemen az előző csàszàrok hege. Azt mondtàk nekem az UH-on, mikor ràkèrdeztem, hogy ők nem mèrik, hogy hàny centi vastag a heg, mert ha baj van, akkor làtszik csak a heg. Program csàszàr volt a 39. hèten, azzal sem volt gond, mindketten egèszsègesek vagyunk szerencsère. Sőt! A műtèt utàn nekem azt mondta a doki, hogy gyönyörű a mèhem, akàr jöhetne negyedik baba is. (Nem fog! 😁) Bàr minden eset màs, ez az èn esetem, majd a doki tud tutit mondani. Jò egèszsèget nektek!
2019. máj. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én dokim 6 hónappal a császár után "engedi" az újabb teherbeesést. Ennyi idő elég a teljes regenerálódáshoz, utána már mindegy az időfaktor, hogy 10 hónappal, vagy 6 évvel esel teherbe a műtét után, a szöveteiden múlik a többi.


Mi kivártuk az egy évet, 14 hónapos volt a nagy, amikor pozitívat teszteltem, viszont ikrek lettek. Az égvilágon nem volt semmi gond a heggel, pedig két babát kellett a hegnek tartani, időre születtek. Más élethelyzet, mint a tiéd, csak azt akarom érzékeltetni, hogy nem akkora gond a korábbi heg, mint azt általában gondolják. :)

2019. máj. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos volt a lányom, amikor eldöntöttük, hogy jöget a második, jött is azonnal. Gyönyörű, komplikációmentes volt a második terhességem is, a kicsi pedig vbac baba. 😊
2019. máj. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9 hónapos volt a fiam amikor pozitív lett a tesztem. Most vagyok 31 hetes kismama. Eddig minden rendben a terhességgel es a heggel is, annyit mondott au orvosom, hogy az előzmények miatt valószínűbb a császár.
2019. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy most toltom a 38at es ebben a korban mar azert picit lassabb a regeneralodas. Viszont pont ezert sem bannam annyira mert nem akartam a szulest tovabb halogatni a koromnal fogva.
2019. máj. 7. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!