Ez így szerintetek?

Figyelt kérdés
18 eves lány vagyok. Még most kezdem a nemi életet, ezért kérlek normális válaszokat írjatok. Van egy párom, akivel pettingelni szoktunk. Sajnos volt olyan, hogy nem gondolkodtam és mikor megfogtam az előnedves péniszét, magamhoz nyúltam. Olyan is volt, hogy ő elment, a sperma a kezemen volt, megmostam szappanos vízzel majd úgy nyúltam magamhoz. 4 napja késik a menstruációm és annyira feszülnek a melleim mint soha ezelőtt. Van esély a terhességre?!
2020. aug. 23. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fuhhh 😳😳😳...nem vagy terhes...
2020. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2020. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esélye sincs hogy igy teehes legyél. Nyugi
2020. aug. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem nyúltál be a méhedbe, így nincs, amúgy sme lehet, sőt a férfi farka sem megy be oda, de az ugye spriccel így jutnak el a megfelelő helyre a spermiumok.


Tehát nem lehetsz terhes, késni bármitől késhet, de nagyon is jellemző, hogy kimarad egy mensi a szexuális életet elkezdők számára. Nekem is így volt, bár pl nekem is így volt, csak, nekem volt okom aggódni, mert az óvszer maradt bennem, mindketten először szexeltünk, így ezen a téren bénácskák voltunk :D Persze nekem a félelemtől ki is maradt egy ciklus, a terhességi teszt negatívitása megnyugtatott.


De egyet jegyezz meg, ha a farkát nem dúgta be, akkor nem lehetsz terhes, ha viszont bedugta lehetsz, akkor is, ha nem ment el benned, tehát mindig tessék védekezni!


Az ujjazástól meg nem leszel terhes, akkor se ha kezet mos a spermájában...


Csak nyugalom, kicsit olvasgass a témában, arról is, hogy zajlik le a teherbe esés mint biológiai folyamat, nézzél képet a méhszájról, meg fogsz lepődni, én legalábbis meglepődtem, mert baromi kicsi nyílás én másképp képzeltem el annó. Nyugodtan olvass sokat, nem árt tudni a dolgokat, kevesebb stressz.

2020. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!