Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amíg észlelem a nyákot ,...

Amíg észlelem a nyákot , addig még nem történt meg a tüsző repedés??

Figyelt kérdés
Tehát ha ma reggel még észleltem a nyákot és este leszünk együtt , akkor még időben vagyunk , ugye?!
2020. aug. 24. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Nem mndig van nyák, ha van tüszőrepedés, és nem mindig van tüszőrepedés ha van nyák. Legyetek együtt amikor jólesik, és tesztelj, ha már kimarad a vérzés. Felesleges ennyire figyelgetni magad.
2020. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első szépen leírta, nincs olyan, hogy 100%.

Én pl akkor lettem terhes mikor nem volt ovu időben nyákom. Sőt igazából szülés óta tapasztalom csak az ovus tüneteket mint a nyák, hasfájás, petefészek szúrka, stb. Van akinek már egy héttel hamarabb termékeny nyákja van, van akinek nincs nagy mennyiség és észre se veszi, hogy van neki, de ettől független odabent tökéletes a közeg.


A nyák nem léte nem igazolja a megtörtént tüszőrepedést. Mert LH csúcs hatására lehet nyák is, de már maga az LH csúcs megléte sem jelenti, hogy meg is fog repedni a tüsző. Az csak esélyt ad neki. Aztán vagy sikerül vagy nem, csak doki tudja megmondani uh segítségével, hogy volt e tüszőrepedés.

2020. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!