Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetseges a...

Szerintetek lehetseges a terhesseg?

Figyelt kérdés

Parom kint el kulfoldon, most jott haza egy hetre vagyis aug elejen, nekem epp a menstruaciom akkor mult el(van egy kisgyerekunk o a ciklus 7 napjan jott ossze)na szoval osszebujtunk tobbszor de vedekeztunk.Viszont volt egyszer hogy par percig nem.De a hasamon ment el .A ciklusaim az elmult idokben kiszamithatatlanok, 21-22 napra jon meg.Most kb mar a ciklus 32 napjan lehetek,de mondom juli vegen jott meg utoljara, szurkal mindket oldalt es hasonlo kis szurasokat erzek mint mikor terhes voltam.

Huszas eveim elejen vagyok es az utobbi idoben nagyon erosek a peteereseim is, mondtam is anyanak hogy olyan eros nyakom van es szurkalasaim felidoben hogy valoszinu hamar teherbe esnek.

Erre tessek itthon volt parom, elotte karanten miatt 8 honapig nem tudott jonni es lehet mos ossze is jott?

Nem elvezett el bennem ugye a hasamon, illetve csak par percig volt gumi nelkul az aktus.De mar elotte azert fel lett rendesen izgatva.


2020. aug. 24. 20:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Parom AZT mondta nem hiszi , hisz vedekeztunk.
2020. aug. 24. 20:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de olyan orbitális butaságot kérdeztél...mit gondolsz a hasadon keresztül beszívodtak a spermák? Ugyan az előváladék is tartalmazhat egy csekély mennyiséget, de nem gondolom, hogy számottevő lehet a fogantatáshoz.
2020. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Okes persze, csak eleg feltunoen kesik, maskor ahogy latom meg AZT irak ITT ezen z oldalon hogy minden fele okok miatt mar terhesek lesznek a lanyok.

Mi csak par percig voltunk vedekezes nelkul egyutt.

2020. aug. 24. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj ès megtudod!
2020. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a ciklusaid 21-22 naposak és már a 32 napon tartasz, tuti kimutatja egy teszt.
2020. aug. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Namost, ha a ciklusaid 21-22 naposak, akkor ugye a peteérés nálad normális esetben kb. a 7. nap körül van (merthogy a peteérés nem a 14. napon, hanem a következő vérzés előtt 12-16 nappal van...).

És sajnos kihúzásnál megesik, hogy előtte pont még bekerül egy kis anyag oda, ahova nem kéne. Szóval: csinálj tesztet.

2020. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!