Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van halvány csík...

Szerintetek van halvány csík a teszteken?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma vagy holnapra nem várom.A felső teszt vasárnapi,a középső tegnqpi az alsó pedig ma reggeli.Mindegyik első vizeletből készült.


[link]


Köszönöm a válaszokat,legyen szép napotok 😊


2020. aug. 25. 10:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem van, halvany de ott van. Ismetelj ket nap mulva 😊
2020. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Az alsón, mintha halvànyan làtnék valamit, de nem mondanàm 100%-ra.


Ismételj 2 nap mùlva!


Egy kalappal!

2020. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én elforgatva látom, szóval nem tudom melyik a frissebb :D

A középsőn már látszik valami, meg nekem a bal szélsőn erősebben, a jobb szélső még negatív. Ha erősödött a teszt, akkor van remény.

2020. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
70%

Akkor is látni néha halványan a csíkot,ha több vizelet megy rá.

Szerintem nem mondható pozitívnak.

2020. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
38%
Pozitiv
2020. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Hát én is függőlegesen látom, a jobb teljesen hómező, a középső és bal oldali mutat valamit...
2020. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%

A hormon, amit a házi terhességi teszt mér, a beágyazódás körül kezd termelődni, és kell egy kis idő, hogy annyi hormon halmozódjon fel a szervezetben, hogy ezt a teszt mérni is tudja. Ráadásul a tesztek érzékenysége nem egyforma, úh attól is függ, emlyik mikortól mutat csíkot.

De az élet olyan, hogy rengeteg zigótából nem lesz terhesség, mert azelőtt elpusztul, hogy beágyazódna a méhbe, és rengeteg beágyazódott "baba" "nem marad meg", mert nem életképes. Ezt érezheted szomorúnak, de egyelőre ez van, és kár már az elmaradt menstruáció előtt is azon stresszelni, hogy most vajon "sikerült-e". Relax!

2020. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Így állítva a bal a ma reggeli a középső a tegnap reggeli a jobb pedig vasárnapi.

Az orvosom javaslatára kezdtem el tesztelni vasárnap ugyanis ha már egy halvány csík van a teszten egyből progit kell szednem.

2020. aug. 25. 12:22
 9/37 anonim ***** válasza:
85%
Szia. Szerintem sajnos nincs színe a csíknak, én ezt negatívnak mondanám. Ha pont félidőben ovuláltál, akkor azért már szebben kellene látszódni a csíknak. Ha viszont később, akkor még még bármi lehet.
2020. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Ez még negatív.
2020. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!