Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen ciklus alatt...

Rendszertelen ciklus alatt van esély teherbe esni?Van,hogy 2 hónapot kimarad.(Igen már voltam vele dokinál egyenlőre várunk hogy megjöjjön es el tudjak menni vérvételre.)

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet, de nagy szerencse kell, egyáltalán ahhoz, hogy legyen peteérés. Érdemes ilyenkor végigtesztelni a ciklust lh teszt segítségével, és mikor pozi mindenképp együtt lenni. Vaterán olcsón veszel sokat és megbízható. Sajnos az ilyen hosszú ciklusok esetén ritkán van ovuláció. nekem most 3 ciklusom is 40 nap körül volt abból most lett végre ovum. 24. napon... Nyilván, ha kiderül mi a gond nálad, kapsz rá gyógyszert és utána könnyebben jön a baba :)


Nekem pl pajzsmirigy gondom volt/van, meg IR-em volt (ez szülés után helyreállt).


Sok sikert!

2020. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45-55 napos ciklusokkal jött össze a lányunk.Viszont tényleg fontos az orvos,járj utána mi okozza nálad a hosszú ciklusokat.Nem tudom mennyit sportolsz,de érdemes vminden nap fel 1 órát sportolni, helyesen táplálkozni,nekem ez a kettő csökkentette a ciklusaim hosszát 36-38 naposra.
2020. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!