Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tavaly februárban hagytam...

Tavaly februárban hagytam abba a fogamzásgátlót, akkor elég sokára jött meg, elmentem dokihoz aki azt mondta hogy normális, írt fel Norculutot, meg is jött. Ezzel kapcsolatos véleménye van valakinek?

Figyelt kérdés
Azóta 2-3 havonta jelentkezik a vérzés, viszont babát szeretnénk és nem sikerül. Aki esetleg volt már ilyen helyzetben, az véleményeket írna? Esetleg mit mondott az orvos/mit javasolt?Februárban tervezek orvoshoz menni.

2020. jan. 29. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hasnló cipőben járok, nekem az aviva torna segitett abban, hogy beálljon a ciklusom és legyen peteérésem. Baba még nincs, de reméljük már arra sem kell sokat várni
2020. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A két-három havonta menstruálás semmiképpen nem jó. Szerintem keress fel egy endokrinológust is, mert így ha esetleg sikerülne is teherbe esned, az egyértelmű, hogy a hormonjaid nincsenek rendben, és magasabb a vetélés esélye is. Szerintem előbb tetesd rendbe magad, utána jönni fog az a baba. 🙂
2020. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, most endokrinológushoz menj és ne másik nőgyógyszhoz. A hormonokkal lesz valami jó eséllyel.
2020. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam orvosnál, hormonvizsgálaton, semmit nem találtak, egyszerűen nincs peteérésem. Kaptam Clostit, reméljük sikerül. 🤞
2020. febr. 18. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!