Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez a sok "lehetek terhes?",...

Mi ez a sok "lehetek terhes?", "ez halvány pozi?", "ez terhesség jele?" kérdés a menstruáció előtt 2-3-5 napokkal?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy annyira szeretnék már, meg várják, reménykednek, de igazából ezeknek a kérdéseknek semmi értelme, senki nem tudja megmondani biztosra az ilyet még ilyenkor, nem?
2020. aug. 27. 10:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
az is lehet hogy valakinek gyógyszert kell dupláznia amint pozitivat tesztel.
2020. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

"Értem én, hogy ..."


Szerintem nem érted. Egyre ritkábban látom azt, hogy valaki bele tudja élni magát a másik helyzetébe akkor is, ha neki azok az érzések nincsenek meg. Szerintem ebben az esetben is ez történik. Az eszeddel próbálod érteni, és nem a szíveddel.

2020. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Így van, ez a sok lehetek e terhes kérdés elég értelmetlen. Érthetetlen és tudatlan is, aki ilyet kérdez.
2020. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

Egyeske! Kimaradt menzesz előtt nem kell prog. pótlás!

Ketteske! Valakinek csak szíve van de esze nincs. Fingjuk sincs a teherbeesés menetéről de dépéózgatnak, időre dugnak a párjukkal és eszementül tesztelnek majd felpakolják ide a nagy semmit, hótt negatív.

2020. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Négyeske ,dehogynem! Mondjuk nekem kifejezetten mondta a doki h ovu után 3nappal azonnal kezdjem el a progit,mivel iszonyat volt a véreredményem!azt mondta ha negativ a tesztem, akkor megjön magától es akkor hagyjam el abban a ciklusban.
2020. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon szeretnének babát. Ennyi. En boldog vagyok, hogy eddig ezt nem kellett átélnem. Kisfiam első hónapban megfogant. De 6 hónap után ki tudja en is mennyire csavarodtam volna be?!
2020. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Sok a tudatlan nő, azt sem tudják hogyan működik a testük. Innen próbálnak felvilágosidni
2020. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

Mindig elszomorodom, amikor ilyet olvasok. És ti anyák neveltek majd empátiát a gyerekeitekbe :( miből, ha nektek sincs? Miért kell lehülyézni másokat azért, mert másképp éreznek, mint ti? Nem mindenki tudatlan, aki idő előtt tesztel és árnyékokban reménykedik. Fáj a szívem, amikor ennyire érzelmileg sivár anyákat olvasok. Hol lesz az empátia, amikor mumus lesz az ágy alatt, fél az ovitól vagy bármi ilyesmi az a szegény gyerek? Közlöd vele is, hogy hülye vagy édes fiam, nincsenek mumusok?


Azt gondolom, hogy mindig úgy érdemes beszélni, mintha az, akinek mondod, előtted állna. Ilyen alpáriak vagytok az ismerősökkel is? Vagy csak arctalanul viselkedtek paraszt módjára?

2020. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem semmi utolsó, hogy egy pár éves gyerek mumus félelmét hasonlítod össze azzal, mikor egy felnőtt anyának készülő nő találgattatja itt, hogy vajon terhes e lett vagy sem, menzesz előtt 4-5 nappal. Hát nekem is fáj a szívem, hogy egyes nők ilyen ostobák a gyerekvállalás előtt 😅
2020. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de nekem a sok "lehetek-e terhes" kérdés mellett az is uncsi, hogy ezt is kiírja valaki hetente. Aztán menetrendszerűen jön a kettéoszlott társaság, az egyik oldalon a "csakszexelnikellmertgyereketcsinálniahülyeistud, énmárcsaktudomelsőreösszejött" és a másik oldalon az, aki próbál az empátiára hivatkozni nyilvánvalóan érzéketlen embereknek.


Én azt mondom, hogy nem teljesen tök mindegy, hogy ki, mikor, mennyit tesztel? Ha valakinek unalmas az oldal, akkor ne látogassa tovább. 🤷🏼‍♀️

2020. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!