Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen tünetei voltak...

Kinek milyen tünetei voltak terhessègnèl mèg a mensi elmaradàsa előtt?

Figyelt kérdés

2020. aug. 10. 14:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%

Hú ezt a kérdést még nem tették fel... Ma.

Az első tünet a kimaradt menzesz. Előtte minden más pms tünet.

2020. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Semmilyen, PMS-tüneteim voltak előtte.
2020. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, még pms tüneteim sem voltak.

6 héttéől kezdődött, azzal, hogy nem tudtam meginni a reggeli kávém.

Azóta nonstop hányinger mindentől, plusz gdm.


15hkm

2020. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az volt, hogy a peteeresi gorcsom egybe ért a pms tünetekkel. Meg gondoltam is, hogy de megszívtam ezt a hónapot... aztan a mellem nagyon fajt, de ez már az elmaradt menzesz után volt.
2020. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
3 terhességem volt. Egy tünetem sem volt, bezzeg később...
2020. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Pms tünetek. Elsőnél teljesen olyan volt, mintha meg akarna jönni. Másodiknál kevésbé volt érezhetőek a pms tünetek, akkor gyanítottam a terhességet.
2020. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én ovutól végig görcsöltem amíg ki nem maradt a menstruációm.(Nyilván ezt már az ember így utólag tudja, akkor csak azt tudtam ,hogy baccus marhára fáj éjjel még párszor fel is keltem).Viszont ennyi volt az össz kellemetlenségem egész terhesség alatt, semmi tünetem nem volt végig:D csak a hasam nőtt.
2020. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%
Nekem már a beágyazódás környékén jelentkezett hányinger, émelygés. Ezen kívül erős mellfeszülés és alhasi szúrkálás.
2020. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Első terhesség: elmaradtak a pms tünetek, emiatt már javában késett a havim mikor eszembe jutott, hogy nocsak nocsak nem jött meg 6 napja. Ahogy beértem a patikába elkezdett fájni a hasam XD (sajnos ez a terhesség rövid életű volt, ikreket veszítettünk)


Második terhesség: 11.dpo-n megszédültem úgy istenesen, pedig ültem sose éreztem ilyet, minden elsötétült egy pár másodpercre. Majd hazafele a buszon furán görcsölt a hasam, mensi előtt mindig teljes alhas meg derék fájdalmam van, akkor meg csak méh területén köldök alatt tenyérnyi részen fájt.... amúg yis nagy tesztelős vagyok hát gondoltam utcu neki, és lám halvány pozi lett a tesztem. Tehát, terhesség miatti tünettel már pozit lehet tesztelni, na onnantól egész terhesség végéig émelyegtem. Én hülyeségnek találom azt, hogy nem lehet elmaradt mensi előtt terhes tünet, hol ott millióan tesztelnek már 2-3 nappal hamarbb egyértelmű pozit, tehát hcg már van ami okozhat tünetet. Nyilván minden ember más mindenki másképp reagál a hormonokra és jellemzőbb, hogy 6. héttől lesznek tünetek ami ugye két héttel elmaradt mensi után van. De attól még igen is van akinek hamarabb lesz tünete. És márpedig, ha valaki tesztem azt maradok magamnál 27 év alatt sosem szédült meg, az elég lehet már egy teszteléshez nem várt előtt pár nappal.

2020. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, bocsánat az elírásokért :( Gyorsan gépeltem és utólag olvastam csak át.
2020. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!