Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlo mellett eszreven...

Fogamzasgatlo mellett eszrevennem ha van peteeresem es teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Rendesen szedem a gyogyszert, nem maradt ki egy szem sem, max.egy ora elteressel szedtem, nem volt hanyas, hasmenes, masfajta gyogyszer sem amit szedtem volna. Rendszeres nemi eletet elek. Ha ennek ellenere valami miatt nem hatna a tabletta es lenne peteeresem, akkor annak ugyanolyan tunetei lennenek, mint a tablettamentes honapokban? Ertem ezt:tojasfeherjeszeru nyak, stb. Figyelem a testem, es ilyen biztosan nem jelentkezett nalam.
2020. aug. 28. 00:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Amikor én abbahagytam, nekem ugyanolyan "jelek" voltak, mint előtte. Mondjuk én szerencsés vagyok, mert egyből visszaállt a ciklusom.
2020. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!