Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek fogamzásgátló...

Terhes lehetek fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Májusban kezdtem el szedni, júniusban meg is jött a megvonásos vérzés. Tegnap kellett volna megjönni a következőnek, de nem jött, semmi jele sincs, hogy meg akarja jönni. Nem most szedek először, ilyen még nem volt, mindig napra pontosan meg szokott jönni. Minden szemet beszedtem, ugyanabban az időpontban, nem hánytam, nem volt hasmenésem. Terhes lehetek? Mikor érdemes tesztelni? 4 hónapos a kisfiam, nagyon félek.

2020. júl. 8. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy, a szünetben bármikor megjöhet. A terhesség eleve megváltoztatja a hormon háztartásod, úgyhogy azt, hogy mi volt előtte, felejtsd el. Ha nem jönne meg a szünetben csinálj tesztet.
2020. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát.. Ha cerazette szedsz, becsúszhatott. Ha tudsz holnap csinánj tesztet a biztonság kedvéért 🙂
2020. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azt szedek.
2020. júl. 8. 21:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Most kezd megjönni. 🙏
2020. júl. 8. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!