Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 1 héttel kevés...

Mensi előtt 1 héttel kevés barna folyás beágyazódáson kívül mit elenthet? Progi hiány? Vagy ha progi kevés, akkor végig kéne barnázni mensiig? Vagy esetleg utalhat késői peteérésre? (22. CN) ezeket honnan lehet megkülönböztetni? Mondjam a dokinak?

Figyelt kérdés
Előző hónapban is volt 1 napig ilyen, meg párszor már, de baba eddig soha. Volt olyan ciklusom is évek alatt, mikor 21Cntól folyamatosan volt némi maszatolás, de most csak 1 napos. Múlt hóban is ez volt, akkor látták UHon, h volt megrepedt tüszőm, de akkor már egy héttel nemvárt előtt az is látszott, h elkezdett leválni a nyálkahártya és aztán meg is jött rendesen. Kezelnek meddőségre, sztetek ezt el kell mondjam a dokinak, lényeges? és miből tudhatom, h a 3 (vagy több?) lehetőség közül melyikről lehet szó leginkább? mi van, ha nekem rendszeresen ilyen későn van peteérésem és attól barnázok meg fájdogál? akkor tuti nem eshetek abban a ciklusban teherbe? vagy soha? előre is köszi a tisztességes válaszokat!

2015. szept. 23. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez mind lehetséges ok, szerintem akkor tudnál sejteni valamit, ha mérnéd az ébredési hődet. Így meg csak totó tényleg. Ha késői péd van, akkor egyébként teherbe is tudsz esni belőle.
2015. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszi a választ, már azt hittem senki nem fog írni.. És a késői pé esetén ez azt jelntené, h most érdemes még próbálkozni? (amúgy a derekam is fájdogál néha, meg kicsit a hasam alja is, de ezek jönnek mennek, néha semmi) és mostmár nem késő elkezdeni ebben a ciklusban a hőmérőzést? mit kéne figyeljek, ha mérem?
2015. szept. 23. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Hőt mérni ebben a hónapban már késő. Következő ciklus elejétől van értelme. Peteérés után felmegy az ébredési testhő, így lehet tudni, hogy megtörtént-e az ovuláció. Menzeszig fent is marad, ha nincs baba leesik és megjön. Így ha nincs pé az látszik belőle illetve az is, hogy mikor volt.

Próbálkozzatok nyugodtan, hátha ovus vérzés de tényleg ez így csak totó.

2015. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok, köszi! bar vézésnek semmiképp nem nevezném, pirosnak nyoma sincs, inkább havány barna és csak egyszeri folyás, inkább mint mensi előtt mikor el szokott kezdeni maszatolni, csak most túl korán van még ahhoz. na mind1, majd kiderül.. tényleg nem lehet erre mit mondani, értem én..
2015. szept. 23. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre szerintem mi tényleg nem tudunk mit mondani érdemben. Mert amiket leísrz mind lehet ok barnázásra. Viszont ha már meddőséggel amúgy is kezelnek, akkor feltétlen mond el az orvosnak. Ő nálunk sokkal értelmesebb tanácsot mond.
2015. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ok. köszi! csak úgy megörültem, h hátha vmi csoda történt, mert azóta semmi. de annyi hiábavaló kísérlet után nehezemre esik elhinni, h tényleg utalhat babára is. Majd elmondom a dokinak, és ha vkit érdekel, megírom ide is, h mi lett. hátha másnak segítség lesz :) Köszi a válaszokat!
2015. szept. 24. 07:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Engem érdekel, hogy mi okozta.
2017. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!