Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tavaly karácsony óta próbálkoz...

Tavaly karácsony óta próbálkozunk, eddig sajnos sikertelenül. Ma mennék dokihoz, nem gond ha tegnap együtt voltunk a férjemmel?

Figyelt kérdés
Mármint vizsgálat szempontjából kérdezem?
2008. nov. 27. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi két és fél évig próbálkoztunk, sikertelenül. Állandóan vettem a terhességi teszteket, hátha... de mindig negatív lett. Meguntam, és soha többé nem vettem. Aztán tavaly augusztus végén gondoltam, elmegyek már egy nőgyógyászhoz, derüljön ki végre, hogy most egyáltalán lehet-e gyerekem, vagy mi a baj. Megvizsgált, és közölte: - Nincs Önnek semmi baja kedvesem... hiszen Ön 9 hetes terhes! Úgy sírtam, hogy alig bírtam lemászni a vizsgálóaágyról. Kisfiam most 8 hónapos. Majd mikor nem számítotok rá, akkor fogsz teherbe esni. Nyugodtan elmehetsz orvoshoz ma, vizsgálat szempontjából szerintem lényegtelen.
2008. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Kedves 1. Válaszoló! Annyira elérzékenyültem, hogy még 1 könnycseppet is el kellett morzsolnom a szemem csücskében.. Igazán gratulálok! Tényleg egyre több élő példát hallok, hogy ha majd "nem figyelünk oda" és már "nem akarjuk görcsösen" akkor fog kopogtatni a gólya.. Mi fél éve próbálkozunk, eddig hiába, de én is úgy érzem, amíg ezen a témán pörgök, nem lesz változás. Ha már lenyugodtam, és teljesen higgadtan viszonyulok majd a témához, akkor lesz esélyünk.. Mert minden újabb hónap csalódása ellenére mélyen hiszem, h hozzánk is elér 1x a CSODA! :-)
2008. nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól zuhanyozz le,ha gondolod ki is öblítheted a hüvelyed,de vizsgálat szempontja´ból semmi gond.Menj nyugodtan.
2008. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, azért mondom, majd ha nem számítassz rá, akkor fogsz teherbe esni. Talán nálad is úgy fog kiderülni, mint nálam. Ne aggódj, lesz majd baba! :)
2008. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló,elősször is gratulálok a babóhoz!9 hetesen semmi terhességi tüneted nem volt?Közben megjött rendesen?Vagy mi volt?Bocs,ha túl személyes a kérdés.
2008. nov. 27. 13:51
 6/6 anonim ***** válasza:
ne aggodj, ez teljesen termeszetes. az orvos mar csak tisztaban van vele, hogyha nincs szex nincs baba sem. ugyhogy nyugi. csak furodj le elotte es kicsit oblitsd ki alul, de ne nagyon, nehogy kimosd az ertekes kiskatonat! remelem minden okes lesz veled. az elso valaszolo engem is meghatott! gratulalok!
2008. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!