Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen? 1 héttel Karácsony előtt szakított velem a pasim hogy ő már nem úgy szeret mint régen.1 éve voltunk együtt. Nem haraggal váltunk el, de eszébe nem jutott egy boldog karácsonyt kívánni.25/L

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, hogy nagyon otthonülő típus,eléggé szenvedtem amiatt hogy soha nem mentünk sehova, és sokáig ezt tűrtem, és azt is megmondtam neki hogy egy kapcsolatért tenni kell,mert ha nem élteti semmi, nincsenek élmények rámegy a dolog. Hitegetett, kitartottam mellette, erre ez a köszönet..
2009. dec. 27. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnállak de hidd el jobb lessz ez így.. Találni fogsz egy normálisabb srácot és sokkal boldogabb leszel.. 20F Dsy
2009. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nem megcsalással lett vége.
2009. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Abban igazad van,hogy egy kapcsoltért tenni kell.De az nem "tevés" ha elmentek valahova.Többet ér egy otthoni beszélgetéssel eltöltött este.Így legalább megismerheted a másikat.Ha szórakozni akarsz,akkor keress egy olyan srácot,aki szívesebben van társaságban,mint otthon.
2009. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egy f@sz.Orulj neki,hogy dobott.Egyedul is jobb,mint egy elohullaval.
2009. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehetne rosszabb is, és azt is hogy sokkal jobban járok így. Most azon vagyok leakadva hogy 1 év elég szoros kapcsolat után (kb mintha együtt laktunk volna)emberileg annyira nem méltat hogy dobjon egy sms-t az ünnepek miatt, pedig mondom elméletileg nem örjöngve, veszekedve váltunk el.. Vagy szerintetek sokat vártam volna el ezzel?
2009. dec. 27. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:

én anno karácsony előtt dobtam a pasimat, írtam neki, h boldog karácsonyt, erre meg elküldött a búsba a következő smsben...

amúgy ezen ne húzd fel magad, csak találsz vmi normálisabb pasit...

2009. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Annyiból "tevés" ha megyünk valahová hogy vannak közös élmények, van téma mert együtt történik velünk vmi, de az hogy mindig csak a 4 fal és a tv.. Mert nehogy azt hidd hogy beszélni, őszintén beszélgetni lehetett vele, ő mindig fáradt volt, soha semmihez nem volt kedve, és Te mindent érts meg..
2009. dec. 27. 20:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb pont a Szeretet ünnepe előtt szakítani :S :( Az otthonülésről, és a kapcsolatért tenni kell dolgokról annyit, h kell kikapcsolódás(közös progikat értem pl: mozizás, pizzázás, sétálás, fürdőzés, bulizás stb) és otthonülős beszélgetés is, amikor meghitten ismeritek meg egymást, mert a túlzások nem jók: túlságosan otthon ülni, alig kimozdulni, és a túlzott bulizás, utazgatás, kirándulás sem jó! Egyensúlyt kell teremteni és terveket kell készíteni, h mikor mit csináltok, hova mentek!!!!! Szurkolok a mihamarabbi új kapcsolatért!!!

20/L

2009. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szakítottatok, akkor milyen alapon kívánt volna "Boldog" Karácsonyt?? Inkább ironikusan hatott volna. Mi is Karácsony előtt szakítottunk, de egyikünk sem írogatott hülye üdvözleteket az ünnepekre. Elég furcsán vette volna ki magát. Ha vége akkor vége, nem kell hitegetni a másikat semmivel, ami reményt ébreszthet.
2009. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj. Az, hogy végleg megszakította veled a kapcsolatot, nem olyan nagy baj szerintem. Vedd úgy a szakítást, mint egy utolsó ajándékot tőle, hiszen nem hiteget tovább megadja az esélyt, hogy találj egy olyan pasit, akivel többre viheted.


Kicsit nagyon bunkó, hogy azért egy Boldog Karácsony nem fért bele, de szerintem most azért akar minden áron elhatárolódni tőled, mert most kezdi érezni, hogy szar egyedül, de ugye makacs és nem akar/vagy nem tud már visszatáncolni/


Felejtsd el és keress valakit, aki nem ilyen.

2009. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!