Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az, hogy ovu előtti...

Igaz az, hogy ovu előtti együttlétből kislány, ovu napján vagy utána napiból pedig kisfiú lesz?

Figyelt kérdés
Aki mérte vagy tudta mikor van pontosan, annak bejött?

2020. szept. 2. 12:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez a savas lúgos cucc elég hülyeségnek tűnik. Hogyan lehetne, hogy valamelyik részük itt, valamelyik részük ott érti jól magát? Akkor már eleve a spermábam sem érezné magát jól az összes. Mert hát az egy dolog, hogy a hüvely phja savas, és ha elmozdul, gyulladás, gombás vagy bakteriális fertőzés lesz. De akkor ne születne egészséges vaginából csak egy nemű gyerek...
2020. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem, elvileg a hüvely phja enyhén savas,vagyis mind2-nek egyformán kedvez.
2020. szept. 2. 15:51
 13/19 A kérdező kommentje:
Elvileg, nem tudom:D
2020. szept. 2. 15:52
 14/19 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a sav és a lúg semlegesíti egymást?
2020. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ezért nincs olyan, hogy valami mindkettőnek kedvez.
2020. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na mindegy, ha nem megy az alap kémia, ezt a szavazás lúgozás dolgot felejesd el, ha nem akarsz magadban kárt tenni. Csak mérő kíváncsiságból, hogyan írják ezek a "tanácsok" a pH megváltozását?
2020. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ovu napján történt együttlétből kislány.
2020. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#14#15#16

Upsz .. Akkor nem tudom:S

Itt az oldal, de lehet én értettem félre valamit:

[link]


"Dr. Czeizel Endre is egyetért azzal, hogy a hüvely kémhatása döntő lehet abban, mely spermiumok indulnak nagyobb előnnyel.A kutatások szerint ennek tudatában körülbelül 75%-os valószínűséggel lehet befolyásolni a baba nemét. Egy hüvelyirrigáló, azaz öblítő eszközzel a nők már az aktust megelőzően felkészíthetik a kis vendégek útját annak megfelelően, hogy milyen kromoszómás ondósejtet kívánnak befogadni.A lényeg egyszerű: lány babához savasítani kell, kisfiúhoz pedig lúgosítani. Ha kislányt szeretnél, egy liter langyos vízzel keverj össze egy evőkanál 10%-os konyhai ecetet. A kisfiúnak pedig az egy liter langyos vízzel elkevert egy evőkanálnyi szódabikarbóna kedvez. Csupán annyit kell tenned, hogy az üres fürdőkádba ülve átöblíted a hüvelyedet a hüvelyirrigálóba töltött folyadékkal. A művelet közben egyszer szorítsd össze a hüvelyfalad, hogy néhány percig bent maradjon az oldat."

2020. szept. 2. 20:39
 19/19 anonim ***** válasza:
Fú, hát ez elég hülyén hangzik. Én tuti, hogy nem kísérleteznék ilyen dolgokkal, mert volt már durva nyulladásom... 😶 Semmi pénzért nem kockáztatnám meg. A gyerek az gyerek, mindegy milyen nemű, csak egészséges legyen. 🙂
2020. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!