Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradt 1 fogamzásgátló...

Kimaradt 1 fogamzásgátló tabletta (?)

Figyelt kérdés

A 7 napos szünet utáni első tablettát felejtettem el beszedni. Évek óta szedem de még soha nem történt ilyen, ezért is aggódom most nagyon :/

Aznap este amikor nem szedtem be voltunk együtt a párommal. Másnap pótoltam az aznapival, ahogy a betegtájékoztató írja, de majdnem 24 óra eltelt.(akkor jutott eszembe amikor már a 2. szemet kellett beszedni)

Tudom hogy így már csökkent a hatása, de az érdekelne hogy így kb mennyi az esély a terhességre? Mármint hogy így csak egy kicsivel nőtt meg az esélye pl. az 1% helyett (nem tudom pontosan mennyi, csak nagyjából írom) lett mondjuk 5-10%, vagy rendesen annyi az esélye mint amikor se fogamzásgátlót nem szed az ember, óvszert sem használ, stb.?



2020. szept. 3. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ennyire, ebből semmi nem lesz.
2020. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz probléma. Évekig szedtem, aztán volt, hogy másnap reggel vettem be, szóval eléggé elcsúszva.
2020. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!