Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradt fogamzasgatlo tablett...

Kimaradt fogamzasgatlo tabletta okozhat gondot?

Figyelt kérdés
Decemberi honapban egy tabletta kimaradt amit most talaltam meg a taskamban. Valahogyan kiesett en pedig csak a napokat figyeltem. Mar legalabb ket hete hanyingerem van. Fajnak a melleim folyamatosan. A mellbimbom szine megvaltozott es a mirigyek is nagyobbak. Nagyon durva hangulatingadozasaim vannak. Amiota ezeket ereztem olvasgattam, hogy tabletta mellett, hogy lehetseges teherbe esni. Azt lattam mindenhol, hogy ha rendesen van szedve akkor nem lehetek terhes. Viszont egy virus sem tart ket hetig. Illetve ma vilagossa valt, hogy nem szedtem normalisan es mivel nem tudtam rola igy nem is hasznaltunk a vedekezes kiegeszitesere semmit. Olvastam az alkohol hatasarol is. Decemberben eleg surun ittam. Szuletesnapok, karacsony, szilveszter, rokon-barat latogatas stb. A velemenyek elegge megoszlanak igy nem tudom eldonteni hogy gyengiti e a hatasat. A mostani levelnel ma kell bevennem a 13. szemet. Mitutan vege 2-3 nap mulva jon meg ennek ellenere ma reggel 6kor hanyingerre keltem es ugyan olyan derekfajdalomra mint ami a menstruacio elott van. Annak pedig meg nem lehet a jele mert tavol van. Szerintetek lehetek terhes? Egy szem gyogyszer kimaradt de a 7 napos szunetben is vedve vagyok. Szerintetek mennyire okozhat ez gondot? A napot meg tudom tippelni hogy mikor maradhatott ki, mert a szunet elott egy hettel varatlanul megjott. Gondolom elotte tortenhetett akkor egy ket nappal hogy nem vettem be. A szunetben pedig megjott megegyszer. Az "elso menstruacio" furcsa volt kevesebb volt es emlekeim szerint csak az elso napon vereztem rendesen utana csak barnaztam es az is keves volt. A masodiknal szinten csak az elso-masodik nap vereztem majd barnazas es ismet hamarabb veget ert mint szokott.

2016. jan. 16. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes. Csinalj tesztet.
2016. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Meg annyit elfelejtettem irni, hogy huvelyi szurkalast erzek 3-4 napja.

Ha most csinalok tesztet az mar valos eredmenyt mutat?

2016. jan. 16. 10:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet terhes. És tesztet is csinálhatsz már.
2016. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat :)
2016. jan. 16. 10:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy szem kimaradásától is lehetsz terhes. Csinálhatsz már tesztet.
2016. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott meg valami. Egeszen tegnap elottig kb 3-4 napon keresztul minden reggel viszeru folyasom volt. Ebredes utan ahogy felultem az agyban vagy felalltam kifolyt belolem egeszen a bokamig mintha zuhanyoznek. Amikor azt hittem vege csereltem bugyit es egy masodperc alatt atazott. Az utolso ilyen napon mar betetet tettem be. Lattam hogy foltos de akkor mar nem volt olyan sok (vagy csak nem tunt fel) viszekete vagy kellemetlen erzes nincs es teljeseg szagtalan.
2016. jan. 16. 11:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Reggeli hom 37,2 volt
2016. jan. 16. 17:36
 8/8 anonim ***** válasza:
mindenképpen orvoshoz kell menned, ha terhesség akkor azért ha fertőzés akkor meg azért, ekkora mennyiségű folyás nem normális.
2016. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!