Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradt fogamzásgátló, nem...

Kimaradt fogamzásgátló, nem lett bepótolva. Terhesség?

Figyelt kérdés

A 7. tabimat véletlenül nem vettem be, s ezt csak a másnapi bevételekor vettem észre, és nem pótoltam be a hiányzót. Szóval bőven eltelt 12 óra. A 11. tabinál voltam együtt a párommal, nem védekeztünk az elején.

A kimaradón kívül az összes bogyót rendesen szedtem/szedem, már fél éve.

Lehetek így terhes? Mennyire esélyes?



2016. máj. 5. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

"nem védekeztünk az elején"


A végén igen? Vagy ezt mit jelent?

2016. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Azt jelenti, hogy az együttlét elején, mondjuk úgy, az első felében nem használtunk óvszert, de aztán igen.

Nem ment el belém,ha minden igaz(ugye ezt nem lehet 100%ra megmondani,hogy tutira nem ment el)

2016. máj. 5. 15:38
 3/16 anonim ***** válasza:

24 óra eltelt???:)

Szerintem ne aggódj

Hanyadik ciklus napon történt ?

2016. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szombattól szerdáig menstruáltam, s még ezen a szerdán vettem be a levél 1. tablettáját, rendesen szedtem, de a következő keddit(a 7. bogyót) nem vettem be, és e hét szombatján voltunk együtt, szóval 4 nappal a kimaradt után.

Azt mondták,keddtől nem voltam védve, mert megszűnt a hatása. A nőgyógyász persze most van 2hét szabin, és eléggé parázok, mert még semmiképp sem lehetek terhes!!

2016. máj. 5. 15:47
 5/16 anonim ***** válasza:
27%

De buta vagyok hat írtad is hogy hetedik tabu akkor valószínű h a hetedik ciklus nap .. En nem aggódnék a helyedben

Ha pont 12-16 ciklus nap(tabletta) körül lett volna na akkor igen aggódnék

De így nem az meg abszolút nem termékeny időszak :)

2016. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a betegtájékoztatóban is szerepel,ha kimarad egy tabletta lehetséges terhesség, az enyémnél ha kimarad egy tabletta a levél első felében egy hétig kiegészítő fogamzásgátlás javasolt,nyilván nem véletlenül. Olvasd el a te betegtájékoztatódat.
2016. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Így nagyon picivel emelkedett az esélye, de volt valamiféle védekezés, úgyhogy szerintem ez nagyon kicsi esély. Ha késik, akkor teszt, de nem túl valószínű a terhesség, ahhoz nagyon klappolnia kell mindennek. De ha ennyire nem vagy benne biztos legközelebb, akkor célszerű azelőtt a bizonyos eső előtt húzni a köpönyeget :-)
2016. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szinte mindenhol mást írnak erről, a válaszok itt is meglehetősen eltérőek. Azért köszönöm az eddigieket.
2016. máj. 5. 15:57
 9/16 anonim ***** válasza:
Majd a doki megmondja a tutit addig is ne idegeskedj mert valóban nagyon kevés az esélye h terhes legyél :)
2016. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz terhes! És pont a kritikus héten hagytál ki szemet. Ilyenkor a kimaradt szemet pótolni kellett volna és legalább 1 hétig kiegészítő védekezést alkalmazni. És mivel te késve sem pótoltad, így egyáltalán nem vagy védett!
2016. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!