Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A GAL Babaváró vitamin akkor...

A GAL Babaváró vitamin akkor is okozhat hányingert, hányást, ha alapvetően sok a gyomorsavam?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy merjem-e szedni, nem lenne kellemes munkahelyen attól rettegni, hogy mikor kell rohannom a mosdóba, mert rosszul vagyok tőle...


A vitaminról azt írják, hogy bélben oldódó kapszulában van ugyan a vitaminpor, viszont a réz miatt az érzékeny gyomrúaknak és/vagy akinek kevés a gyomorsava, már a gyomorban is oldódni kezd, ezért lesznek rosszul. Mivel sok a gyomorsavam általában, emiatt a saját gyomrom is érzékenynek nevezem emiatt, tehát nem tudom, hogy rám is vonatkozik-e.


2020. szept. 4. 19:53
 1/3 Wonderwomen ***** válasza:
100%
Kaja után kb fél órával veszem be. Így nincs panaszom. Egyetlen egyszer hánytam ki, 11 hetesen.
2020. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Gravidával volt ez, én a Femibionra váltottam, és nincs panaszom tőle.
2020. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alexandra198908 válasza:

Eves kozben veszem be igy nem okoz panaszt, de amig ra nem jottem hogy a vitamintol van a hanyinger majd a hanyas(minden esetben), addig sajnos minden alkalommal kijott.

Boldog babavarast:)

2020. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!