Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora hő jelzi az ovulációt?...

Mekkora hő jelzi az ovulációt? Mert ma voltunk együtt 36.4 volt tegnap reggel 35.9 tudom nem mervadó így ez de pici folyásom van de úgy nem érzem hogy az lenne..

Figyelt kérdés
Köszi a választ.. Negatívok nem érdekelnek

#Baba sikerülhet igy
2020. szept. 5. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Görbét vezetsz? Linkeld be azt, hogy eddig milyen volt. Mert ha most csak két napot mérted az kB semmit nem ér..
2020. szept. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vezetem csak mértem.. 24.volt az utolsó mensim.. Igaz előtte nagyon sokáig nem volt.. Peteérés lehet hogy van mert van folyásom..
2020. szept. 5. 08:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet két hőből megmondani. Nekem a 36.4 lenne ovulációs, 36-nál kevesebb sosem volt. Mindenki másképp működik és ha akarod tudni, te hogy működsz, görbét kell vezetni, nincs mese.
2020. szept. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mérésnek akkor van értelme, ha egész ciklusban méred.... mert pont, hogy az egymáshoz viszonyított arány a lényeg... időpocsékolás, csak úgy random mérni egy két nap, mert abból nem lehet tudni. 35,9-es hő meg bazi alacsony alaphőnek, lehet van valami pajzsmirigy gondod.


Amúgy úgy működik a dolog, hogy ovu előtti 5 nap átlagánál magasabbnak kell lennie ovu után 3 nap alatt és fent is kell maradnia jól működő progi mellett. Azonban a görbe sem garancia az ovu meglétének, nekem szép görbék mellett uh-on derült ki, hogy nincs is peteérésem. Ha nagoyn tudni akarod az ovudat és kevesebb időt eltölteni, akkor lh tesztet javaslok. Ciklushosszodból vonj ki 17 napot és akkor lehet kezdeni, minden nap addig tesztelni, míg pozi nem lesz és utána még egy napig, amikor ismét negatív, akkor nagy valószínűség szerint megtörtént az ovu.


A te általad leírt adatokból semmit nem lehet tudni. Nem tudjuk hol jársz a ciklusban, ha te magad sem tudod, mikor lehet ovud, így semmi értelme az egésznek.

2020. szept. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!