Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha most délután van tojásnyák...

Ha most délután van tojásnyák szerű folyásom, akkor este még jó ha együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
Pénteken voltunk utoljára együtt (remélem még az is jó lehet), mára számolta a ciklus.hu az ovulációt, tegnap is érzetem már reggel petefészek fájdalmat, meg ma is és most az előbb láttam hogy a tojásnyák szerű folyás is megvan. Este még jó ha együtt vagyunk, úgy értem akkor még van esély? Köszi :)

2013. okt. 14. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a tojásnyák után van a pé. A kisfiam úgy fogant hogy tojásnyák után kb 5 órával voltunk együtt. Szerintem a pénteki nem biztos hogy jó lesz, illetve kisebb az esély mint a ma esti együttlétből. Hajrá :)
2013. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :)
2013. okt. 14. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!