Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dokihoz elég későn lenne...

Dokihoz elég későn lenne időpont, írtam már neki, válasz még nem érkezett!Szerintetek, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Menzesz előtt vagyok 2 héttel, de múlthét óta furcsa szagok csapják meg az orrom, érzékeny a mellem, néha elkap a hányinger és fáj a hasam!

Most volt peteérésem is!



2020. szept. 7. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Terhes vagy. Egyértemű.
2020. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Vagyis most vagy félidőben. Általában ilyenkor fogan a baba. Kimaradt vérzés előtt nincsenek tünetek és pláne nem vagy terhes ha két hete menstruáltál. Nézz utána a teherbeesés menetének mert elég zavaros és hiányos a tudásod...
2020. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te magad mondtad most volt peteérésed.

Igen a peteérés körüli tünetek megegyeznek a mensi előtti illetve terhességi tünetekkel, hiszen hasonló hormonok dolgoznak. Nem terhes vagy, csak épp jobban megvisel az ovulációs tünet. Ennyi. Orvoshoz ilyennel fölösleges rohanni, másokat minden hónapban kínoznak a hasonló tünetek.. pl engem is, egy hétig leszakad a derekam, fáj a petefészkem, néha szédülök és hányingerem is van, mind ez csak az ovu miatt.. Ez van nők vagyunk a hormonaink hullámvasutaznak non-stop, vannak szerencsések akik nem érzik, és vannak akik megérzik. Én szülés óta sajnos durván érzékelem, előtte nem is tudtam, hogy létezik :D Hagyd a dokid békén, nincs semmi baj :)

2020. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ilyen tüneteim vannak ovukor.
2020. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!