Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet még így is a baba?

Sikerülhet még így is a baba?

Figyelt kérdés

Párommal eldöntöttük,hogy szeretnénk még egy babát viszont a munkája miatt nem tudunk mindig ovuláció napján együtt lenni,mindig elötte 1-2-3 nappal és másnap vagyunk együtt,nem hőmérőzök,nem ovutesztelek,érzem az ovus fájdalmat,azt nem tudom állítani hogy pont akkor volt az ovum amikor számoltam,nem csak a baba összehozása miatt vagyunk együtt,a hónapban többször voltunk együtt.

Már 1 hete érzem az ovuhoz hasonló fájdalmat,hol kicsit erősebb hol gyengébb.


Utolsó menzeszem aug.18-22.éig volt,ebben a hónapban is 18.-ára nem várom.

Együtt voltunk aug.29.-én,szeptember 1-én és 4.-én,elméletileg 4.-én volt ovum.

Szerintetek lehet esély a babára?

Nem görcsölök rá,nem figyelgetem magam,se a napokat,nem tesztelgetek,volt már 1 kémiai terhességem és egy vetélésem.

Az időpontokat is naptárból figyelve tudom csak.🙈


Tudom,hogy senki sem jós,meg majd menzesz elmaradása után teszteljek,csak kíváncsi vagyok hogy valakinek így is összejött-e a baba.



2020. szept. 9. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Komolyan nem értem ezeket a kérdéseket. Ti attól jobban lesztek, azt írjuk, hogy sikerülhet?

Ha nem védekeztél, akkor sikerülhet, ennyi. Fárasztó már ez a sok “lássatok a méhembe, mondjátok meg, sikerült-e” kérdés!

2020. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Persze hogy van. Minden félét hallani. Nyugodj meg.
2020. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen értelmes szülőkhöz lehet jobban járna a gyerek, ha nem sikerülne be.
2020. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem mind két gyerekem baromi a ciklus végén fogant. Egyik sem közép időben. Pedig mindig akkor volt a has szurka tojás fehérjés nyálka közép idő körül.. Mégse..a teszt is csak egy héttel a nem várt után lett irtó halvány pozitív. Mindig jól be paráztattak.. El mentem ultrahangra menzi szerint 7 hetesen hogy már biztos lesz szivhang. Aztán kB 5 hetes pár naposnak megfelelő petezsák látszódott csak vagy még semmi. Pedig pontos 30 napos ciklusaim vannak. Szóval foganhat később is az a baba
2020. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-4 napig él a sperma ha bejut, szóval ha eljön az idő, lesz újra babytek, csak ne aggódj, s összejön! ;)
2020. szept. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es.

Nem szokásom olvasni naponta az itt feltett kérdéseket,csak oly ritkán,de ha neked nem tetszik,amit kérdezek,akkor nem kell rámenned és írnod.

Semmi se kötelező.


2-es köszönöm válaszodat. :)


3-as,ez a te szegénységi bizonyítványod,hogy így állsz ehhez,kívánom neked is ezeket a szép szavakat.

Attól,mert valaki fel mer tenni egy kérdést,mert valljuk be,ez az oldal erre van,attól nem kell elkönyvelni a gyereket szegénynek,hogy ilyen szülei lesznek.

Ha tudni akarod a másik gyerekemnek megadunk mindent,nem szűkölködik semmiben,oda van rá figyelve és boldog,így is hogy ilyen szülei vannak.

Ha nem tetszik valami,az a saját egyéni szocproblémád,vagy unatkozol és itt töltöd ki a kérdezőkön,válasszál más elfoglaltságot,ha ennyire nem tetszik az amit kérdeztem,minek írtál,bunkóskodj a saját környezetedben lévőkkel.


4-es köszönöm válaszodat,meglepő számomra,hogy van ilyen.

Ezekszerint,lehet hiába érzem közép időben az ovus fájdalmat,az is lehet hogy később van és akkor fogan meg.


5-ös válaszoló,köszönöm neked is a válaszodat.

Hallottam már azt,hogy a spermium 2-3 napig él,jó környezetben még akár 4-5 napig is,nem tudom mennyire igaz.

Nem aggódom,csak érdekelt a dolog.

Eddig ráfeszűltem a babatémára,mostmár nem.

:)

2020. szept. 9. 13:35
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Én egyetértek az elsővel, kivagyok ezektől a kérdésektől, nem hiszem el, hogy nem lehet megérteni, ugyanaz a válasz mindig: lehet is, meg nem is. Most ha én azt mondom, hogy 99% igen, de aztán mégsem, akkor mi?

És igenis megértem, hogy az ember szeretné tudni, ez normális, de ennek ellenére el kell fogadni, hogy ezt senki sem tudja megmondani!

2020. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mint mondtam,én nem olvasgatom ezt az oldalt,csak nagyon ritkán,én arról nem tehetek,hogy sokan megkérdezik ezt.

Én nem érzem ettől se jobban,se rosszabbul magam,csak érdeklődnék,hogy lehetséges-e úgy hogy peteérés körül voltunk együtt vagy nem.

Elhiszem,hogy sokakat idegesít,de akkor nem kell válaszolni rá,hanem tovább görgetni.

2020. szept. 9. 14:08
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
De ha nem peteérés környékén van esély, akkor mikor? Nyilván akkor van a legnagyobb esély, de ez a "legnagyobb esély" is csak valami 20-25%. Ennek ellenére vannak, akik ciklus elején vagy végén esnek teherbe, csúszhat a peteérés, így általánosan mondva, ha védekezés nélkül szexelsz, van esély MINDIG.
2020. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!