Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet érezni a beágyazodást?

Lehet érezni a beágyazodást?

Figyelt kérdés
Peteérés után vagyok a hatodik napon, ma egész nap szurkált a hasam, aztán erős szúró érzést éreztem a méhemnél pár perc volt az egész! Sajnos nemtudom, hogy ilyenkor mit kéne vagy nemkéne érezni! Gondolom baj nemlehet mivel múlt héten voltam az orvosnál uh követésen plussz meg is vizsgált! Köszönöm a segítséget!
2020. szept. 10. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Sokan számolnak be szurkálásról ilyenkor. Sokan meg észre sem veszik. Szóval bármi lehet.


Személyes velemeny

2020. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Hopsz. A személyes véleményem hogy erre nem lehet adni, nekem van ciklusom amikor van görcs és szurka, valamikor nincs. A sikeres hónapban is volt, de lehet véletlen egybeesés.
2020. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Volt kisebb görcs a 7-8.nap ovu után, de lehet amúgyis lett volna.
2020. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem aki azt mondja hogy ő ilyen meg olyan szurkálást érzett, az valójában csak úgy be van feszülve a gyerektémára, hogy egy bélgörcsöt is bemagyaráz, hogy beágyazódás lehetett.
2020. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Annyira nem érzem magam feszültnek, hogy annak tudjam be! Nemvagyok kétségbe esve, hogy még ez alatt a kis idő alatt nemjött össze! Az uh követést is az orvosom javasolta! Csak nekem annyi idegesit, hogy olyan erősen beleszúrt és megijedtem nemtudom mire vélni, persze szimplán lehet bélgörcstől is! A baba akkor jön ha jönni akar! És mindenki válaszát köszönöm szépen! Szép napot nektek!
2020. szept. 10. 16:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 8 dpon este 3-4 oràn keresztül olyan èrzèsem volt mintha megjönne azonnal ùgy fàjt a hasam. Ezen kivül mindennap apró szurkàlàsok voltak. Nekem csak abban a hònapban voltak ezek a tünetek mikor teherbeestem.
2020. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Szia..én a múlt hónapban éltem át ugyanezt..szurkàlt erősen a petefészek bal oldalt..nem is éreztem túl jól magam ...melegség is elöntött...mensim előtt 5nappal kivàncsisàgbol csinàltam tesztet és kb 2perc múlva itt is volt a 2.ik vonalak csak halvànyan...☺️☺️☺️☺️
2020. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos a válaszokkal sem vagy előrébb, ez tipikusan olyan, hogy van akinek igen van akinek nem. Nekem első terhességnél nulla tünetem volt, másodiknál meg minden, de pl konkrét beágyazódást nem lehet érezni, hiszen tudni sem lehet, mivel nem egy pillanatnyi dolog, hanem napokig tartó folyamat.


Szúrkálás az teljesen normális terhesen és nem terhesen is. Nekem mensi előtt is gyakran van.


Egyszerűen nincs olyan fix tünet, jelenség ami csak a terhességre jellemző. NINCS.


Így a tünetekre nem lehet alapozni, sem arra, hogy most van új tünet sem arra, hogy épp minden tünet elmarad. Már csak induljunk ki abból, hogy minden ciklus más.


Ezek ellenére sok sikert nektek. Várakozni sosem könnyű és mindent észreveszünk, mert jobban figyelünk.

2020. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, hogy írtatok! De azért annyira piszkált a dolog,mivel este erős görcseim voktak reggel még éreztem a szurkálást ami hála égnek már átment olyan csipkelődő érzésbe, hogy inkább felhívtam az orvost mivel féltem nehogy valami komolyabb baj legyen, de azt mondta, hogy nyugodjak meg előfordulhat, hogy már az 5ik napon elkezdődik ott valami mert a testünk nem olyan mint a gép, na mindegy majd kiderül 😊 szép napot!
2020. szept. 11. 18:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem volt 6beültetésem, egyiknél ezt éreztem másiknál azt, volt olyan is hogy végig semmit nem éreztem. Amikor s ikeres volt a beültetés pl akkor is pont semmit nem éreztem. Csak a hcg szintet láttuk véreredményből még "nemvárt"után is 2héttel

Szóval én nem nézném ezeket a jeleket hol mit érzel csak bezavar, hamis reményt kelt

Kitartást és remélem mielőbn sikerrel jártok

2020. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!