Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26 napos ciklusaim vannak,...

26 napos ciklusaim vannak, mindig napra pontosan megjön. Normális,hogy a 17.napon van a peteérésem? Digitális teszt akkora mutatta.Valaki tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges, csak nem jó. Akkor nagyon rövid a luteális fázisod.
2020. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A normális egy igen tag fogalom. Mindenesetre nem ideális. Kevés idő jut a beagyazodasra.
2020. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kicsit most elkeseredtem, de azért reménykedek, hogy sikerül.

Aug.22 jött meg és szeptember.6-án volt pozitív ovulációs tesztem.

2020. szept. 10. 18:07
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez meg nem olyan nagy probléma, ettől simán teherbe eshetsz. Plusz nem biztos, hogy minden hónapban a 17. nap lesz peteeresed. Azért ne keseredj el.
2020. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi a biztató szavakat.

Jövőheten kiderül :)

2020. szept. 10. 18:32
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet most 28-29 napos lesz (lenne) ez a ciklus. Nem vagyunk gépek.
2020. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Előttem páran szépen megírták, egy a lényeg, 11 napnál hosszabb luteális szakasz szükséges a terhesség létrejöttéhez. Már 11 nappal is szinte lehetetlen. Ha neked most is 17. napi ovuval 26 napos ciklusod lesz, akkor beszélj orvossal, mert így nem fogsz tudni teherbe esni.

Ha viszont megfelelő hosszú a luteálisod, akkor a 17. napi ovu mellett 29-31 napos ciklussal számolj most. Ez lenne a jó. De az is lehet, hogy most tényleg rövid és csak egyszeri jelenség, ha gyakran ezt tapasztalnád, akkor mindneképp orvos, mert lehetetlen, hogy sikerrel járjatok.


Fő az optimizumus, számolj hosszabb ciklussal ;)

2020. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem teszteltem eddig ovut, most is csak azért, mert kíváncsi voltam van e.Aztán meglepett, hogy elég későn. Elkezdtem inni az inofolic port az előző mensinél kezdtem, azt olvastam, hogy kitolja a ciklust.Bár lehet semmi köze ehhez. Nagyon reménykedek, hogy most hosszabb ciklusom lesz :)
2020. szept. 10. 20:47
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha augusztus 22.én jött meg akkor hogy lehet a szeptember 6.a a 17.napod? Miután el múlik a menstruáció utánna kb 14.nap az ovu ideje. Legalábbis én így tudom
2020. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én nekem az ovu teszt 6-án volt pozitív.Menszesz első napjától általában a 14.napon van,szabályos 28 napos ciklusnál.

Amúgy most,hogy megnéztem nem 17 hanem 16 napra volt ovum. De 26 napos ciklusnál ez elég késői.

2020. szept. 10. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!