Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív LH teszttel hogy...

Negatív LH teszttel hogy eshettem teherbe??

Figyelt kérdés
Az egész ciklus során csak a 4.napon voltunk együtt (férjem elutazott), 6.napon azt éreztem nyilall a petefészkem és nagyon kívánom a szexet, ezért csináltam egy lh tesztet, de negatív lett. Most a 37.napon gyönyörű pozitívat teszteltem. Nem teljesen értem.

2020. szept. 9. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Akkor máskor volt ovulációd. Egy negatív teszt semmit nem jelent, még ha minden nap, vagy akár minden nap többször csináltál volan tesztet akkor is lehetséges lenne, hogy pont nem fogtad ki a pozitívat, de egyetlen egy teszttel nagyon kicsi a valószínűsége, hogy pont pozitív lesz.
2020. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván előbb volt lh csúcsod mint ahogy teszteltél. Esetleg később.
2020. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Az LH teszt ovuláció előtt kb. 36 órával pozitív....
2020. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
A 4. napon a férjed beküldte a katonákat akik 72 órát tudnak várni a sorukra. Amikor teszteltél akkor volt ovud ha mondod is hogy érezted, ovutesztnél a pozitív után lesz a buli de az ovu napján már nem +. Tehát az egyik katona tisztességgel kivárta a sorát a 6. napig majd célbaért, gratulálok!
2020. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ovuláció menstruációt követően? 🤔
2020. szept. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem pont úgy ahogy a 4-es írta! Pont az ovuláció napján csinálhattad a tesztet, de akkor már az lh tesztek negatívak. Mindig az lh csúcs utáni napon van ovuláció!
2020. szept. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Azért ez nem teljesen igaz, hogy "mindig". Nekem pl. az ovuláció napján pozitív a tesztem. Másnak lehet 2 nappal előtte is, megint másnak 1 nappal előtte...
2020. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!