Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg használ a Clostilbegyt...

Tényleg használ a Clostilbegyt tabletta? Írjatok akinek használt, és akinek nem. Ikrek milyen gyakran lettek a tapasztalataitok szerint?

Figyelt kérdés

Én ma kezdem el szedni... és bizakodom, hogy használ. 1 éve próbálkozunk. 5 naptól 9.-ig napi 1 szemet kell, uh-t nem néz a doki majd csak a köv. hóban ha most nem jön össze...!

Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra... :)


2008. nov. 27. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor honnan tudja az orvosod hogy segít petét érlelni és nem csak túl stimulál???

Egyébként ém is most kezdtem el szedni ebben a hónapban,én is bizom benne én holnap megyek uh-ra, és 4 év után elöször érzem hogy van petefészkem. Ugyhogy nálam sgít pé-t csinálni

2008. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Closti előtt nem voltál hormontükör vizsgálaton? vérvételen? miért indította a doki? Nálam rendszertelen volt a ciklus,19-32 nap. voltam kivizsgáláson,hormonvizsgálaton a ciklus 3.napján. az igazolódott,hogy van amikor nincs tüszőrepedésem,és peteérésem.ezért indította a Clostit,hogy legyen érett tüsző,és ezáltal több esély a babára. DE már az első hónapban hüvelyuh.a 9. és 12. napon és 19.napon progeszteronszint nézés. Nálam: szép érett tüszők, és spontán tüszőrepedés lett,nagyon jó progeszteron eredménnyel. napi 1 szemet szedtem a 2-5 napig. sajnos nem lettem babás, 3 hónapig szedtem,most Closti mentes időszak van,és természetesen nem adjuk fel,próbálkozunk:) nálam nem stimulált túl,viszont elvékonyította a méhnyálkahártyát (sajnos ez gyakori) ami viszont fontos a beágyazódás szempontjából. Jó gyógyszer,nekem beállította 25 naposra a ciklusom,és pont 11-12.napon van PÉ is. Két b.nőm pedig Closti hatására lett babás,igaz,nem az első három hónapban,de ez nagyon egyénfüggő. van akinél már az első kúra sikeres:) sok sikert és kitartást!!!
2008. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem van már egy kislányom, 4,5 éves.

Nem tudom honnan tudja, a doki, De ezteket mondta, tehát így cselekszem... :) A második hóban kell mennem csak uh-ra...

2008. nov. 27. 17:57
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen azt én is hallottam, hogy elvéknyítja a méhfalat, de erre is van valami gyógyszer... mi is az?

vérvételen, hormonvizsgálaton én is voltam...igen rendszertelen, és hosszú a ciklusom, ezért kaptam. 32-39 nap, 1x volt már 40 napos is, de most ebben a hóban 47 napra jött meg. 6 hónapja hőmérőzök is, már már hozzám nőtt a lázmérő :)...

2008. nov. 27. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rendszeres ciklusaim vannak 15 éve,2* lettem simán terhes a Closty előtt,de mind 2 elhalt.A doki csupán rutinból írta fel a gyógyszert,a vérzés első napjától kellett szednem,mind a 3 gyógyszeres hónapban csinált hüvelyi UH-t és mindig csak 1 dominásns érett tüszőm volt.Amikor abbahagytam,mert nem akart összejönni a baba és már ki voltunk bukva(a túlzott akarás miatt) rögtön terhes lettem.Az új dokim (akkor váltottam,mert az előzőben csalódtam) rögtön Utrogestant írt és ez a baba már megmaradt:)
2008. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

PCO-s mellett két és fél év rendszertelen 80-100 napos ciklusaim voltak. Az első adag closty pé-t csinált és 29 napos ciklust. A második ciklust már a 29 nappal számoltam, pont félidőben lett is pé-clostyval, most a 38. terhességi hetemet töltöm, a többi closty meg ment a kukába!

Szóval nekem használ, még ekkora bajommal is.

2008. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Nekem ikreim lettek tőle. Nemsokára 10 évesek.

2008. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!