Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló tabletta okozhat...

Fogamzásgátló tabletta okozhat meddőséget?

Figyelt kérdés

Nőgyógyásztól nem kaptam egyértelmű választ, volt aki egyből felírta volna kérésre, más azt mondta, hogy nem írja fel, csak ha nagyon ragaszkodik hozzá a páciens. Lehet ilyen mellékhatása egy gyógyszernek? Másrészről azért is kaptam már, hogy szedjem, mert rendszertelen a menstruációm, de szerintem ez nem megoldás. Kb. 9-10 hónapig szedtem és miután abbahagytam fél évig nem jött meg. Most megint van párom és bár szeretnénk majd babát de nem most és nem szeretném, ha "becsúszna". Szeretnék valami biztosabb védekezési módszert, de az óvszer nem jöhet szóba, mert én nem bírom, viszketek tőle. De azt sem szeretném, hogy a gyógyszer miatt legyek meddő. Vagy tudnátok javasolni más módszert is ezeken kívül?


Tudom, hogy volt már ez kérdés, de hátha újabb válaszok is érkeznek.:)


2011. okt. 6. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:

NEm valószínű h okoz meddőséget


A kérdést ma én tettem fel, tehát újabb válasszal nem tudok szolgálni mint amit én kaptam, és valószínű, h olvastál is!

2011. okt. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem ha biztosan meddőséget okozna, akkor nem nagyon lenne olyan orvos, aki felírja. Amúgy meg már sokféle védekezési módszer van, pl. hüvelykúpok.
2011. okt. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát azt a kérdést pont nem láttam, amit mostanában tettek volna fel. Keresőbe írtam be és mindegyik régi találat volt.:S Akkor elnézést a felesleges kérdésért. Be tudnád nekem linkelni a te kérdésedet? Köszönöm!
2011. okt. 6. 08:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__22..


Tessék ez a kérdésem, remélem találsz hasznos választ bár a tanulság az h nincs más biztos módszer :/

2011. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket! Ez a spermicides megoldás meggondolandó! Ma is okosabb lettem, köszi!:)
2011. okt. 6. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!