Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek korán fogant a baba...

Akinek korán fogant a baba (menstruáció alatt vagy után), mikor mutatott pozitívat a teszt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
6. napi együttlétből fogant (nem tudott máskor :D ezért biztos), és 3 nappal a mensi első napja előtt már 10-es teszten egyértelmű volt. Előtte nem próbáltam, lehet, hogy korábban is látszott volna. 29 napos ciklusom van.
2020. szept. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Nekem kb.akkor fogant, amikor meg kellett volna jönnie, mert pont 2 héttel kisebb a babócám.

4 nap késésnél lett pozi a Predictor.

2020. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ovu utáni 9.napon mar derengett rajta valami, de azt negativnak nyilvanitottam, 10.nap egyertelmű volt.
2020. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Azt esetleg nem tudjátok, hogy úgy sikerült korábban, hogy az ovu is korábban volt, vagy azért, mert a spermiumok "megvárták" a peteérést?
2020. szept. 13. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Annak idején vezettem a hőmet (1. vagyok) és én nem láttam eltérést, olyan volt, mint mindig. Kb. a 12. napon lett volna ovum. Fura is, mert még a statisztikákban is azt olvasom, hogy a max. az 5 nap, amit a spermiumok kibírnak odabent, nálam ezt akkor ezek szerint nagyon, de nagyon kimaxolták.
2020. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8.ciklusnapon voltunk együtt, és a 28. napon egyértelmű kétcsíkos tesztem lett, (a Clearblue meg 2-3 hetet írt) de már 4 nappal korábban is voltak tüneteim, úgyhogy szerintem a 24.napon is mutatott volna valamit, legalább halványan.
2020. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi csak ovukor voltunk együtt, mégis halvány lett az első tesztem a 16.napon
2020. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok [link]
2020. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ma ilyen lett 5 nappal vagyok mensi elott

2020. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom olvassatok -e még. 1 válaszoló! Voltak valami tüneteid amibol sejteni lehet,hogy terhesseg all fent ?
2021. jan. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!