Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzásgátló abba hagyása...

A fogamzásgátló abba hagyása után mennyi az az idő ami alatt minden féle képpen meg kell, hogy jöjjön a menzesz? Én múlt hét pénteken hagytam abba a tablettát, de még nem jött meg. Minden második nap együtt vagyunk a párommal. Így se lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Június 18.-án hagytam abba a szedését, 23-án akkor meg is jött, bár kevesebb volt, mint szokott lenni és azóta semmi. Úgy tudom, hogy fél év után érdemes elmenni orvoshoz, ha addig nem jön meg. Az viszont engem is érdekelne, hogy mivel nem jött meg van-e egyáltalán peteérésem, eshetek-e teherbe?

2010. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elő rendesen a 28. napra megjött a következő a 35.- re és most várom a harmadik mensit.
2010. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, ugyanebben a cipőben járok....

Május közepén bevettem az utolsó tabit, rá 3 napra meg is jött szokás szerint a megvonásos vérzésem, de AZÓTA SEMMI!!!!!!!!!!!! A ciklusom 82. napján járok...... 3 hete szedek barátcserjét, hátha segít... Dokinál még nem voltam. Megszakítással védekezünk, de azért csináltam teszteket, hátha baba miatt nem jön, de negatív....

Szerintem így peteérésünk sincs......

Jó lenne, ha rendeződne, mert hamarosan babát szeretnénk.

Egyenlőre igyekszem türelmesen várni....

2010. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs menstruáció,akkor nincs peteérése sem.Ha van menstruáció,akkor sem biztos a peteérés,ezt legjobban hőmérözéssel és ovulációs teszttel lehet követni,hogy van-e.

Fogamzásgátló abbahagyása után bizony előfordulhat,hogy nincs menstruáció vagy össze-vissza van.Nekem nagyon hosszú ideig nem volt és évekig próbálkoztunk,hogy végre babánk lehessen.Ezt hívják tabletta miatti szívásnak.

2010. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kényelmes megoldás a tabletta, de már etzerszer megbántam, hogy szedtem....félek, hogy nem lehet majd babám, vagy csak nagyon sokára....:(

Erről soha senki nem beszél.........................

2010. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

86%-os


Esetleg olvasd el őket,ők sem tudják,hogy ez nem csak ijesztgetés,de valódi kockázat:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


De kívánom neked,hogy sikerüljön a baba.Legyél nagyon türelmes,nekem 3 év alatt sikerült és lett egy fiam!Neked is ezt kívánom!

2010. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi! Én nagyon erősen bízom abban, hogy nem lesz gond. De most döbbentem csak rá, hogy tönkretettem a szervezetemet azzal a sz@rral....egyszerűen nem működik....
2010. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én februárban hagytam abba a gyógyszert

És 32, 33, 34 napra szokott mindig megjönni.

2010. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!