Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló és málnalevéltea...

Fogamzásgátló és málnalevéltea mehet együtt?

Figyelt kérdés

Lombik, fogamzásgátló, málnalevéltea együtt lehetséges?

A második lombikra készülök, ami most is 1 hónapos fogamzásgátlóval kezdődik.(Regulon)

Az első júniusban volt.Az elmúlt hónapokban a ciklus első felében málnalevél, a ciklus második felében pedig cickafark és palástfű teát ittam.Most, hogy fogamzásgátlót szedek, mit csináljak?Jó ha tovább iszom mondjuk csak a málnalevelet?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. szept. 22. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A Regulon a peteérésedet gátolja. A málnalevél meg a peteérést segíti elő. A kettőt együtt szedni teljesen felesleges.


A cickafark egész ciklusban mehet.

2009. szept. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Málnalevés teát szülés elött 4 héttel ajánlott inni.
2009. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szülés eLőtt IS. Meg babavállalás előtt IS.
2009. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Már azt hittem senki sem válaszol:-(

Igen, én is arra a következtetésre jutottam, hogy csak "keveredés"lenne, ha a Regulon-t és a málnalevélteát együtt használnám.A cickafarkra nem is gondoltam, de lehet, hogy akkor azt kipróbálom.

2009. szept. 22. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!